Prijava

Glavni tajnik UN-a Ban Ki Mun ozbiljno razmišlja o uvođenju kazne za blasfemiju.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/un_kriminalizira_blasfemiju__psovanje_boga_postaje_kazneno_djelo/1069366.html

Šta mislite o ovome?

Мислим да ме боли курац.

Јебо га бог, он није нормалан.

Нема од тога ништа, мораће да нађе други начин да спречи Трећи светски рат хехе

Već vidim kako će se na Balkanu početi graditi zatvori umjesto stambenih zgrada. :)

enemyofthefreeworld

Јебо га бог, он није нормалан.

Neduhovito. Nemoj vise.
Inace, predlog je dobar, al ne verujem da ce zaziveti u praksi.

Јебо га бог, он није нормалан.

Јбг, да заабрани арапима да пале амбасаде и убијају амбасадоре не може.

champy jel ti tata terorista, hehe?

Ahahahahahaaa
kaizene, bombardovaće te mirovne snage UN-a!

champy jel ti tata terorista, hehe?

Baš sam bombastičan? :)

Nešto kontam... Nije ovo tako loša ideja, čak je i dobra. Samo previše mi vuče na ono doba kad nisi smio da opsuješ Tita.
Ja sam ZA da se zabrani psovanje na javnim mjestima, ali opet... Kad malo sagledaš, sve je javno... :)

Neduhovito. Nemoj vise.

Ма да, твој оригинални налог се расцветао од духовитости па си морао да пређеш на други.

Zabraniti psovanje majke i uvesti psovanje druge rodbine. Ostavite majke na miru!

ja mislim da ima puno bitnijih problema koji bi trebali da se rijese a ovo da se ostavi za posle

Ако ће бити овако, ја ћу онда због једне партије ПЕС-а да добијем доживотну.

BLASFEMIŠIMO DOK MOŽEMO BRAĆO SOTONJARE!

To je uskraćivanje osnovnih ljudskih prava, i mnogo velika glupost. Mislim da svako ima pravo da psuje svog boga, dok je za tuđe to već diskutabilno.
I moram da citiram jednu simpatičnu rečenicu:

Samo previše mi vuče na ono doba kad nisi smio da opsuješ Tita.

Имбецилна идеја. То мислимо.

Ja sam ZA da se zabrani psovanje na javnim mjestima

Псовање је део наше културе и цивилизације, колико год парадоксно звучало. Не сме се забранити.