Prijava

Sutra se ide na premijeru ovog novog 3D i te fore. Kazu da zadnji jebe familiju koliko je dobar.

Brate ja sam ga gledao u cetvrtak i stvarno jebe familiju. SKyfall kida !

ШОН КОНЕРИ, ЈЕДАН ЈЕ КОНЕРИ ШОН

Ау, већ сам реко да је Шон Конери најзајебанији, чак сам отворио и тему, кои сам фактард, заборављам ствари од прије два мјесеца јеботеее

Још ниједног Бонда нисам погледао.

+1
Previse smara, jedino sto vredi su Bond devojcice.

Ako bond smara onda ne znam sta je zanimljivo? kola gedzeti ,akcija ,zanimljivi likovi itd

Мени је Бонд тотално кул, и стварно, онолике справице, експлозије, кул рибе, како то може да вас смори ?

Brosnan ili Koneri, ne mogu da se odlučim.

Bond je kao burek, pravi je jedino s mesom, a pošto u svakom Bondu ima dobrog mesa, svaki je podjednako dobar i tačka.

bond filmovi su neviđena preseravanja. ne mogu reći koji je bio najbolji , ali najgori je bio pirs. lik izgleda kao uštogljeni konobar koji ima kolac u leđima, kako on da se proda nekome kao bond.

Šta vodite borbu između Brosnana i Konerija? Rodzer Mur je kvalitetan agent.

Onaj od braće Daltona je bio dobar.

Први пут сам ушао у тему и видим да се су сви за Конерија и мало мање Броснана, као и ја...
Ја сам за Броснана јер од када знам за себе он је био актуелни и тренутни Бонд. А после кад сам гледао филмове највише ми се допао Шон Конери. Можда ми је то и овако подсвесно, један је Ирац а други Шкот.

Mene zakačio Timoti Dalton kad sam bio mali, od tada mi je svaki drugi Bond od njega bolji milion puta.

Mur je najzajebaniji. Svi ga zajebaju.
Šalim se, ne volim i ne pratim filmove đejmsa bonda.

timoti dalton je bio dobar bond. mada ja to subjektivno jer mi ćale šoferiso cisternu, a u tom filmu ima strava trka sa cisternama. realno, bolje da se pitalo koje su ribe iz bonda najbolje. e to bi bila ona neka plava sisata sa konerijem što je glumila. ufff

Овај задњи је уништио суштину Бонда, а онај Бостан је Цукић. Остали су ок.

Skyfal je ubo sustinu bonda.

koje, pa čitav serijal sa ovim blondijem je spakovao bonda u jednu kesu i ćošnuo ga niz liticu u vrelu magmu majke zemlje

Rodžer je samo gledao šta će da povali (jebiga, vesele 70-te), Lezenbi skroz uštogljen. Krejg jeste usavršio "blue steel" pogled i dobro se šiba, ali ništa više od toga. Brosnan nije bio loš.
Ostaju tata Koneri, klasa za sve njih, i Timotije, moj favorit. Čoveka nije bilo blam da vozi Audija 100 (karavan, ako se dobro sećam), oter'o MI6 u majčinu i odvojio Marijam D'Abo (uz Brit Ekland najbolju ribu).