Prijava

Немачка, добар фудбал, једна од најјачих лига европе, заслужује тему. 18 тимова, ове сезоне (2012/13) актуелни су:

Аугзбург
Бајер Леверкузен
Бајерн Минхен
Борусија Дортмунд
Борусија Мехенгладбах
Ајнтрахт Франкфурт
Фортуна Диселдорф
Фрајбург
Гројтер Фирт
Хамбургер СВ
Хановер
Хофенхајм
Мајнц
Нирнберг
Шалке
Штутгарт
Вердер Бремен
Волфсбург

Ај отвори још неку тему. Немамо Премијер Лигу БиХ, Албанску другу, трећу лигу Сан Марина... Холандска је пре неки дан отворена, оно, чисто да знаш, да се не цимаш.

Ko prenosi njemačku ligu ove sezone?

Navijam za Borusiju Dortmund od malena, imam komplet navijačke rekvizite - dres, šal, jaknu, šolju, podmetače, posteljinu.... Mnogo sam ih volio oduvijek.

Ja za Ajnraht Frankfurt, još od kad su u drugoj ligi bili. Kakvo je stanje na tabeli kod njih? Nešto nisam pratio...

Ај отвори још неку тему. Немамо Премијер Лигу БиХ, Албанску другу, трећу лигу Сан Марина... Холандска је пре неки дан отворена, оно, чисто да знаш, да се не цимаш.

нећеш? не свиђа ти се? знаш где су ти врата па тражи боље

Ja za Ajnraht Frankfurt, još od kad su u drugoj ligi bili. Kakvo je stanje na tabeli kod njih? Nešto nisam pratio...

Ајнтрахт други, немају пораз ове сезоне, играју страшно. у задњем колу ремизирали са Дортмундом.

елем, да се изјасним, ја сам за Бајерн што ће рећи да Скочимиша више у људе не рачунам лоло :)

Ајнтрахт други, немају пораз ове сезоне, играју страшно. у задњем колу ремизирали са Дортмундом.

U jebote, nisam znao da su toliko dobri. :D
Ništa onda pratim i Bundesligu.

Hertha Berlin, naravno. Iako su pali u Zvajtu, jebiga...:)

јебига, и мени жао Херте, изјеба их Фортуна и то дуплом победом у плеј офу. невера да лига сад нема ниједног представника из Берлина :)

Сваке суботе у 15:30 се пали Еуроспорт и гледа се Бундеслига. Некако у последње време више то гледам него Премиер лигу. Два такмичења која највише поштујем, јебеш примеру и сериу А, голи курац наспрам ових.

добар је фудбал као што написах у првом посту а и доста неизвеснији од Шпанаца рецимо. шпанска лига је постала као наша, имаш два тима и остале тимове. овде и у Премијершипу су ствари доста неизвесне, у задњих неколико година 4 различита клуба су били шампиони, Бајерн, Дортмунд, Волфсбург и Штутгарт.

елем, мој Бајерн данас умлатио Вердер 2:0, два гола за 2 минута, Манџукић полудео начисто. биће од њега играч :)

драго ми је што је немачка избацила аустрију из квалификација ономад.
да су тад прошли, кенгури би направили шоу програм.

драго ми је што је немачка избацила аустрију из квалификација ономад.
да су тад прошли, кенгури би направили шоу програм.

Буксе тебра шта си пушио и има ли за мене? лоло

Obvious troll is obvious.

Nemačka liga je procentualno najgledanija liga na svetu. Prilično je izjednačena i igraju pravi školski fudbal bez puno gluposti. Inače, koliko navijam za naše toliko navijam za Nemce u bilo kom takmičenju, veliki sam ljubitelj istih. Na svakom takmičenju najmanje polufinale, a jedan od razloga je dobra liga.
Veliki navijač Bajerna, koji je dokazao i danas da je najbolji klub u Nemačkoj. Poštujem sve ostale naravno, ali jedan je Bajern.

видим ја да ћемо Елзи и ја да се дружимо овде! јебан је Бремен, шест утакмица, шест победа плус суперкуп, куп и ЛШ још по једна победа. БАЈЕРН ЈЕБЕ!

Bajern je konstanta, možda to drugima smeta, ali je tako.
Igrao sam ga danas i naravno došao je. Očekujem blickrig u sledećem meču Lige Šampiona.

Bajern je konstanta, možda to drugima smeta, ali je tako.

управо. увек је била прича Манчестер, Барселона, Реал а нико не узима у обзир ту константност Бајерна у свим такмичењима. други, други али јебига ту су, не дешава се да испадају у групи или осмини финала ЛШ или да завршавају као четврти или пети у својој лиги. увек се потцењује та екипа а мислим да ове сезоне може да узме и ЛШ, више је и ред, како каже Страјнић, "по правди спортској, да не кажем божијој".