Prijava

Oni su realno prošle sezone zaslužili LŠ, ali nisu imali sreće. To da su kostantni to je na mestu, kao i Nemačka repr. na svim takmičenjima.

у финалу се све склопило кад је Милер дао гол али ту је мало и Хајнкес усрао кад је увео Бујтена, није требао одма да се затвори... биће боље ове сезоне, мислим да имамо и јачи тим, није отишао нико од битнијих играча а дошли су одлични. Олић је једини од битнијих али заменио га ја Манџа, ево шта ради човек, полуде! још једна опција у вези је Мартинез а на крилу Шаћири, он ће за коју годину да буде играч Робеновог калибра и савршена замена за њега или Риберија пошто их године већ газе полако. одбрану појачао Данте за ког сам се највише обрадовао, гледао сам га прошле сезоне у Гладбаху и стварно дечко игра као Лусио некад. једино ми је жао што и Ројса нисмо аквизитовали кад смо имали прилику али јебига, шта је ту је сад.

едит: не споменух Пизара повратника, дошао је и он али је свестан да ће да буде трећа опција, добар је али није продуктиван он никад био, бар не као Гомез прошле сезоне или Манџа сад. што се одбране тиче и ту смо савршено обезбеђени, минимум две опције на свакој позицији, само бих волео да видим мало и Контента на левом беку уместо Бадштубера, бар сад док се Алаба не опорави, мислим да је Контенто доста потцењен. играо је пар мечева прошле сезоне сасвим солидно, доста истрчавања по страни и добрих центаршутева, могао би Хајнкес њега мало да форсира, да се не зајебемо као са Хумелсом.

Најбоља лига на свијету. Надам се да ће Бајерн освојити ове сезоне,јер мељу. На свакој позицији имају сјајне играче. Још када се Гомез опорави ...

опааааа, могу вам рећи да нисам очекивао овакво интересовање за Бундеслигу а још мање за Бајерн, за сад смо четворица вукајлијаша фанова највећег клуба :)

Pet...još od '98.
Najbolja liga što se mene tiče.

Oduvek sam kao mali voleo Štutgart
Ma da cenim sve ekipe jer igraju lep fudbal ... Za mene je Nemačka Bundes liga bolja od Primere i kalča.Skoro svako svakog može da pobedi i vrlo je interesantna ... Samo sam zbog njih kupio satelitsku da ih gledam.

Od moj Frankfurt na 3 mesto....

Biće bolje kad se vrati Švegler.

http://fondosdelabundesliga.com/wp-content/uploads/images/ff/lewandowski-0__400x300.jpg
IDEMO BRE!
Dortmund gotivim još od ere Stefana Šapuize i Larsa Rikena, i onih svetlozelenih dresova

Pre sam bio neutralan što se Švaba tiče, ali sam poč'o mnogo da gotivim Dortmund. Kraljevska ekipa, keve mi. Igraju mnogo lep i ofanzivan fudbal. Krivo mi što ih nisam nešto mnogo gotivio pre jer su bili baš dobri, ali jebaga, bio sam nackli kad su oni kidali, a nisam nešto mnogo tadašnjih njihovih tekmi pogledao. Ove godine Bajern lagano uzima, to sam znao i pre nego što je liga krenula jer je Borusija uzela 2 puta uzastopno a ove godine će se verovatno više fokusirati na LŠ, što im je i pametnije jer zaista imaju vrhunski tim i nadam se da će daleko dogurati.

Ај отвори још неку тему. Немамо Премијер Лигу БиХ, Албанску другу, трећу лигу Сан Марина... Холандска је пре неки дан отворена, оно, чисто да знаш, да се не цимаш.

Da, baš šteta što nema više tema za ometene u razvoju tipa ''Penetriranje u govnjavi rč šimejl midžet babe'' koje su interesantne malom krugu persona u koji spadaju: jazavac pedofiličar koji se oblači kao žena, ti, retardirana lama i par ljudi. Ako ti se ne sviđa odjebi.

НАЈБОЉА ЛИГА НА СВЕТУ ЈЕ ЦВАЈКА!
То сам говорио увек и остајем при томе, убедљиво се најлепши фудбал игра, ама баш свако може да буде шампион и свако сваког побеђује. И наравно они невероватни резултати типа 5-4, 7-3, 9-0 и тако то.
Волим немачки фудбал уопште, баш због те неизвесности. Дортмунд омиљени, и Херта. И Ханза.
Репрезентација њихова ми се ич не свиђа, не знам зашто.

Dortmund još od detinjstva, jedini klub uz Partizan za koji uvek navijam. Generacija sa Melerom,Mjulerom kako god se izgovara veoma draga(bejaše šampioni Evrope) ali ona sa Amorosom, Rosickim itd najdraža. Baš ih gotivim. Igraju trenutno možda i najlepši fudbal, konkretno brzo bez davljenja lopte i palamuđenja. Plus imaju najgotivnijeg trenera ubedvljivo! Hteo sam i ja da otvorim ovu temu letos al me mrzelo :D
Ja Bundes ligu vala gledam isto koliko i Premier ligu tako da ova tema svakako treba da postoji.

Gotivim Ajntraht iz Frankfurta, imaju odlicne igrace ove godine, izdvaja se Takasi Inui. Igraju vrlo lep fudbal. Mada kako mi je Premijer Liga omiljena, Bundesligu najcesce gledam petkom, budu sasvim solidne utakmice :)

Borusije Dortmund! JEDAN JE MILER KAPITEN!

I Jan Koler ubica!

Večeras Frankfurt - Grojter Firt :)

Ja sam volio Bajer Leverkuzen i Bajern Minhen kad sam bio mali, a Dortmund sam postovao, imao sam utisak da su oni najjaci tim na svijetu, pa sam ih gledao kao neprijatelje. Jos kad sam cuo da ih zovu 'milioneri'... Zato Oliver Nevil ili Nojvil + Ulf Kirsten, jebacki tandem bio. Na sredini Emerson i Balak, u odbrani Lucio.

Ali ipak je Bajern mag. Elber - Janker, opaaa. Memet Sol, Mario Basler, Hasan Braco, i ona budala Efenberg. Semi Kufur odbrana, Lizarazu i Sanjol. KAN. Zao mi je bilo kad ih je mancester dobio devedezdevete...

BIKSENTE LIZARAZU! Kakav je to mađioničar bio!

Borusija MG, Kup '95
Kamps, Kastenmajer, Klinkert, Hohšteter, Anderson, Nojn, Flipsen, Vinof, Dalin, Efenberg, Herlih
Opaaa!

To je bre tradicija, a ne kao ovi novokomponovani milioneri iz Dortmunda.

Evo i nešto novije...

Dede jedne! Vi ste gledali fudbal dok sam ja jos bio u mudima...