Prijava

Pre 20 godina kada sam imala 20, otišla sam jer sam mislila da gore ne može da bude, vratila se posle 5 godina kada mi se učinilo da nešto ide na bolje.... i eto poslednjih 15 sam živela u nadi da će se nešto promeniti. Neće. Biće gore. Bežte!

Nato, nemam gde da pobegnem. A, realno, ne možemo svi ni da pobegnemo.

Kako nemamo gde da pobegnemo? Eno, 50.000 praznih kuća po selima, sa imanjima :-)

Nisam imala ni ja, otišla sam sa 200 maraka na neviđeno. Jaka stvar. Zato se to i radi kada imaš 20 godina :)

Švabo će te upregnuti za mizerne pare. Biće k'o što u kini po ceo dan sklapaju ajfon da bi se debeli ameri zabavljali.

Kako nemamo gde da pobegnemo? Eno, 50.000 praznih kuća po selima, sa imanjima :-)

Еее, ал неће то свако да ради. Некима је то испод части, поготово онима који немају леба да једу. :)

Ја би бре отишао први на село да живим, јебо матер, али како кад не можеш да зарадиш ништа од тога, кад немаш нормалне путеве до града, немаш школу, дом здравља, пичке материне... Не'ам појма.

Treba sami sebe da upregnemo za sebe.

Švabo će te upregnuti za mizerne pare.

Pa ovde te uprežu za još mizernije pare. Šta, kao, bolje naši da nas jebavaju?

Hahah, da, nemam više ni 20 godina! :P A, kad sam imala 20, mislila sam da će se stvari popraviti! I, još nešto, uvek sam volela da pišem i izražavam se na svom maternjem jeziku. Sad je prilično kasno, a ne volim ni da kukam! Ja sam za tu revoluciju bila nekako oduvek! :)

Uf savršena tema za: "Jednom će neko da uleti u Skupštinu i da sve digne u vazduh". Kako sve ide, taj neko ima da budem ja...

Луди Чак
Uf savršena tema za: "Jednom će neko da uleti u Skupštinu i da sve digne u vazduh". Kako sve ide, taj neko ima da budem ja...

Ево га и Џо багериста. :Д

Moderno ratovanje deluje preko banaka, mi smo taj rat izgubili.

Ман'те се револуције, од Карађорђа ниједна нам није донела резултате. хД

Radije ću u Njemačkoj čistiti govna i biti plaćen za to nego ovdje biti gospodin za džabe.

I radije ću pustiti Švabu da me jaše jer me jaše da se nešto uradi nego ovu našu marvu pustiti da me gazi zato što se njima tako može.

To da, Nemac te jaše, ali te na kraju pošteno plati. Fora je u tome što u Srbiji ima sve manje para u opticaju a i to što ima, nalazi se kod Miškovića, Koleta i ostalih.

Eeee, znači sad nam je došlo iz dupeta u glavu...
Kako ono beše: Bolje rat nego pakt, Bolje grob nego rob....

Što bih sada robijala za jedno 2.500 hiljade evra za isti ovaj kancelarijski posao koji radim i ovde...

Стварно не знам шта ми је, диже ми се ПДВ, диже ми се ПДВ!
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399637_349756688449659_200575623_n.jpg

Jebeš ti državu koja nema svoje fabrike.