Prijava

neki drugari kao tajanstveno xd al pocelo je da obrće krug to "neki drugari" pa sad kao jaooo neki drugari...

a i ne moras da dizes ruku samo dignes.kaziprst ruke koja ti je na volanu

Edit;ne to je dupli posao jer kaziprst dignut od ruke na volanu mora da se isprati i blagim pomakom glavom nadole.

Pa da, zato samo glava totalno nonsalantno

Ps koliko si tudjih brakova do sada rasturio?

Desetak. Al za jedan bas ocekujem da me bog kazni xd

Jesi bio ti na onom nasem cetu kad je bila ona spika sa onom crvenokosom?

Iz Kosjerica? Skecx, aj pricaj takve posle svako rado slusa, kasno ti je sad da ucis sah

Ma glupo je ionako mi krivo coveka a ne mogu adekvatno da ispricam a da ne bude jasno o kome se radi. Jbg, rado se secam te price iako cu vrv u pakao zbog nje

Dajte spisak vukajlijaša koji su se razveli.

1. Ja
2. Ja

Xd

Znam za jos neke odavde al ne bih ja da iznosim to, nisam siguran dal je opstepoznato. Ako ako se nadovezujes na moj post sa ovim moram da naglasim da crvenokosa nije vukajlijasica iako sam tako malo nezgrapno napisao

Brate, to je nepažnja ili neznanje. Ja sam jebavao i udate i one sa dugim vezama i nikad ali nikad se nije saznalo.

E sad, možda loše jebem pa se nisu hvalile al bitno da je svetinja braka očuvana.

To je bol u kurcu brt jednom mi zvoni tel i budi me zena me zove ja gledam gde sam...posle 5 sekundi wtf stanja shvatim da je 8 sati ujutru da sam ispred kladionice na parkingu u zemunu kod trznjaka ona prva stanica kad se popnes od tosinog dole otvorena mi vrata od kola a farmerke i gace mi.do kolena spustene xd

Ja izasao nesto sa kumom iscimo ovu ona udata isli jebali se posle da je odvezem gajbi tu ona kao idem samo da muz ode na posao pa se vracam medjutim ja sam zaspao a ona dobila po picki(to mi sutra rekla)

pseto jesi imao nekad neku devojku/zenu za kojom si patio

Jesam brt jedna mala ista ksenija pajcin i likom i zgodnocom i ponasanjem u kurcu sam bio kad me ostavila kakva su to jebanja bila brate moj rodjeni