Prijava

E jebeš mi sve ako mi prva asocijacija na ime teme nije bio sam valdemar.
Još kad sam otvorio i pogledao pokretača teme shvatio sam da to nije slučajnost.
Valjda zbog slike sa teme sa fotografijama vukajlijaša ili tako neki kurac, pička će ga materina znati al da si bolesan, jesi!

kupi suve vrganje

Фаца је члан неког руског "Образа" и ломи по Москви лобање некрста у име православља.

Фаца целива дечаке.

Мулуца се кресне са малолетником, па му одруби главу.

Бурзум силује емо девојчице по Калишу.

faca krade lovu sa ikone u crkvi.

Uskoro idem na Zlatibor; da li tamo ima za kupiti nekijeh sušenih gljiva, kojijeh i da li postoji neka vrsta koju specijalno da tražim?

Možeš naleteti na vrganje, lisičarke ili recimo crne trube, to sam video da seljaci prodaju. Vrganje znaš i sama kakvi su, lisičarke mirišu na kajsiju (malo im se pojača ukus kad se osuše, ali odlične su), a crne trube pripadaju toj nekoj porodici lisičarki, mada im je miris jako specifičan, podsećaju recimo na onaj plavi sir, ne voli ih svako, ali što se mene tiče, odlične su! EDIT: Suve crne trube još možeš kupiti i na Zelenjaku, ako si iz BG-a.

Valjda zbog slike sa teme sa fotografijama vukajlijaša ili tako neki kurac, pička će ga materina znati al da si bolesan, jesi!

Jesam, lečio sam se, pa sam odustao.

lol faca ikonash :)

Lisičarke su mnogo bolje marinirane - ja brao po Bosni kao klinac i kokao daždevnjake jer sam kontao da su jako otrovni pa da mi ne zagade gljive :)

Lisičarke su mnogo bolje marinirane

A jesi probao marinirane one narandžaste borovnjače? Pa onako malo kiselije, mljac!

Fala,Valdo, ne znam kako da ti se staroslovenski zablagodarim, ali obično "hvala" će uraditi radnju, cenim :)
Nisam iz Bg-a, no iz banaCke here-Bele Crkve.

A jesi probao marinirane one narandžaste borovnjače? Pa onako malo kiselije, mljac!

Nisam, ali moja sestra uzgaja Šitake pa to kovem konstatno :)

Курд се спријатељи са младим вукајлијашем, исприча му бајковиту причу о животу у Европи, понуди му запослење у белом свету и онда га прода у бело робље!

Aj sad da mi terate stomak na krčanje! Ja se samo sa šampinjonima mučim, slavim dan kad neđe kupim bukovače, a vi tako..eee ima da napazarim tovar gljiva na Zlaji!
Valdo, da li si video, postavila sam ranije neke slike jedne pečurke na temi "Pečurke Vukajlije"?
Ne bilo ti zapoveđeno, pogledaj ovi' dana pa mi determiniši, živo me interesovalo :)
Saću da linkujem, ako pronađem :)

http://vukajlija.com/forum/teme/45918-pecurke-vukajlije?strana=3

Evo :)

Fala,Valdo, ne znam kako da ti se staroslovenski zablagodarim

Не захъвалюйсѦ мьне, но отъцу моѤмоу Пероуноу!

May the Perun be with you! :)