Prijava

Сморка, јес' ти та чудна девојчица? х)

A koliko ima ovih varilaca, ne bi me začudilo da ima i poneki diler.

Reservoir dog - члан секте чији чланови размјењују вицеве мејлом. Ти жено мајку, нереалнији су и мистичнији од масона.

Voleo bi da ubijam ljude iz snajpera.

само се ви смејте, али кад локси крене на сачмара килинг спри по модовима...

Sad će Loksi o svojim glasovima iz detinjstva.

ja igram šah sam protiv sebe i izgubim partiju u 19 poteza....

Триша - Малтешки витез
Пезос - Жиголо за сиромашне
Валдемар - Секта, окопља се се истомишљеницима и на шрумсу се трипују по шуми
Јанкела - Секта, нека ол скул анђели пакла врста
Алкалоид - Масовни убица, оставља луткицу кловнове главе као потпис
сетићу се још касније

Reservoir dog - члан секте чији чланови размјењују вицеве мејлом. Ти жено мајку, нереалнији су и мистичнији од масона.

Vrhovna sveštenica im je Vučica, ona ih izmišlja.

Sad će Loksi o svojim glasovima iz detinjstva.

He, he, jesi šaljiv, kobejnuj se.

Ех, ви шаљиви чланови :)

Van Goga ima tamnicu u podrumu, samo glumi da je arhivista.

Сморка, јес' ти та чудна девојчица? х)

Nope. :)
Jako mi je bilo zanimljivo da proučavam kosti i tela uopšte na časovima anatomije, ali to je valjda i normalno za zdravstvenu struku. Umem strašno da se iznerviram ako mi neko izgazi cveće, skoro sam opalila šamarčinu rođaki kad sam je videla sa kesom genicijane (lincura) koja je na ivici istrebljenja, samo sam izašla iz sobe. Ništa gore od nepoštovanja ugroženog bilja.

Koljem krmad i njihove organe prodajem drugim ljudima. Znači trgujem organima.

Van Goga ima tamnicu u podrumu, samo glumi da je arhivista.

E, provali me samo tako..znala sam da nije trebalo da kačim te fotke! Pu! (Sreća te nisam okačila onu sliku gde ja...ups, jesam li to naglas napisala?)
:)
Valdo je član okultista koji kroz svirajke i okarine pumpaju dim sveže ubranih pečurki, a zovu sebe "Bistrookanima" :P

Valdo je član okultista koji kroz svirajke i okarine pumpaju dim sveže ubranih pečurki, a zovu sebe "Bistrookanima" :P

Grešiš silno, sveže se jedu, a sušene puše :) Mada i sušene mogu da se jedu, ali nikad sirove ne mogu da se puše.
Inače, pripadam paganskoj slovenskoj sekti.

Свако ко је упознао мене, убрзо након тога је престао да долази на Вукајлију.

Редијешн вркр ми се чини као веома чудан човек.

Pi, niko da me uputi...eto sad (da samo malo off-ujem i pitam Valdoa):
Uskoro idem na Zlatibor; da li tamo ima za kupiti nekijeh sušenih gljiva, kojijeh i da li postoji neka vrsta koju specijalno da tražim?
Mislim za klopu, ne za duvanjenje, jedva ostavih nikotin, samo mi pečurke fale da ih turam u lule :)