Prijava

da se naziva 'tsolya' zastiti i na engleskom, da se angazuje SOKOJ da Biliju isplacuje autorska prava 75%, nejkedu 20% za inicijativu i 5% u dobrotvorne svrhe i popravku pretrage na vuki.
advokado da baci defku na wiki i na eng, cro, mandarin, svahili i naravno ruskom.

ja agitujem od danas, ne kosta nista.

Vikipedia :) Kako to objasnjavas Bili decxko??????

koji transfer, ne procitah to sa viki do kraja lolol

da se naziva 'tsolya' zastiti i na engleskom, da se angazuje SOKOJ da Biliju isplacuje autorska prava 75%, nejkedu 20% za inicijativu i 5% u dobrotvorne svrhe i popravku pretrage na vuki.
advokado da baci defku na wiki i na eng, cro, mandarin, svahili i naravno ruskom.

Tooooo!
koi sam inicijator eee

ja mogu da je prevedem na nemacki i italijanski,moja tetka moze na kineski
I da, smatrajte da od juce jos 9 coveka zna za Colju \o/

Петоро људи ноуз вот цоља из.

Ја научијо, Мулти процветитељ!

Јел цоља била на оној теми доктора мороа? Ако јесте, ладно сам поверовао да се то зове цоља. Како кул реч јебо те кер.

СА ВИКИПЕДИЈЕ:

A basketball hoop is mounted to a basketball backboard via a flexible connection between the backboard and the connection supporting the hoop.

connection supporting the hoop.

РЕЧ НЕ ПОСТОЈИ НИ У ЕНГЛЕСКОМ!
http://en.wikipedia.org/wiki/Backboard_(basketball)

ЗАШТО НЕМА ЦОЉЕ НИ У ПРЕТРАЗИ НА ГУГЛУ НИ У ПРЕТРАЗИ НА ЊИКИПЕДИЈИ?

Jeste Frenki bilo na temi

http://vukajlija.com/forum/teme/35968-vukajlija-doktora-moroa?strana=18#post_2154980

U pravu je David, ne može na googlu uopšte da se nađe reč.

Ahahahaha, koji ste vi likovi, izneverovao sam kad sam video link. :)
Cenjene kolege, naročito Advokado, imate moj naklon i iskreno divljenje. :)

Moram da se požalim, obrisali su Colju i sa srpske wikipedije ("nije relevantno, najnoviji sleng") i sa hrvatske ("forum nije izvor"). Čovečanstvo kaska, još nije spremno za Colju.

Čovečanstvo kaska, još nije spremno za Colju.

+1
Ја сам предложио за наслов. Ваљда ће одабрати, да се прошири мало :)

Ah, osećam se kao Galilej 1663... Utamničite me, lakše ću podneti ovu bol!

идиоти глупи оће они да смисле реч шта, не постоји реч и кад је неко други смисли не ваља им. идиоти, тако се не богати речник. а могла је поред вампира да буде једина српска реч у светским језицима.

Mislim da bi trebalo da pišemo peticiju modovima da stave colju na naslovnu i na fejs, to bi bio sledeći korak u upoznavanju naroda sa ovim pojmom.