Prijava

чекај, јел могуће уопште видети супротно окретање од овог што видимо?
ја видим анти клоквајз. начи рајт сајд оф д брејн.

ја видим анти клоквајз. начи рајт сајд оф д брејн.

"If clockwise, then you use more of the right side of the brain and vice versa."

У опису пише да је могуће видети обрнуто ако се мало сконцентришеш, али мени није баш успело.

па то лоло, начи рајт, клоквајз. него ме занима дал се мења њено кретање.

едит: сад је опет видим анти клоквајз? О.о њхат кајнд оф сорсери из дис?

едит 2: чито сам негде на најнгег коментару нешто о тим странама мозга није то тако стриктно малте не један тренутак ова један она страна тако нешто.

Ја мислио да свима као и мени иде клоквајз, да је само зајебавање. Значи тако...

Meni je izgledalo u pocetku da se vrti klokvajz, onda je krenula da se okrece anti klokvajz... s tim sto sad uopste ne mogu da "vratim" da se vrti klokvajz... jbm li ga...

Могуће да нас је Сморка истроловала с'овим лоло

а де се не мења док ми мењамо табове овде пишући или шта већ. баш чудно мајку му.

Pazi sad! Ako gledaš direktno u to i fokusiraš se onda će se vrteti u smeru kazaljke na satu ali ako skreneš pogled negde van monitora i onako indirektno, krajičkom oka to posmatraš onda ćeš videti da se figura okreće u suprotnom smeru od smera kazaljke na satu. Probajte

Мени нон-стоп клоквајз.

Probaj ona samo da se zagledaš u donji desni ugao ekrana i primetićeš da će odjednom krenuti u kontra smeru da se okreće. To nema veze sa mozgom. To je obična optička varka

мени се усталио клоквајз и сад не могу да извалим да ли трипујем да сам малопре видео уопште супротно кретање.

Jesi video si. Zagledaj se pažljivo i malkice za dlačicu na sekundu makni kapke ali to sve tako zagledan i baš u trenutku u kome si cimnuo kapcima će ti se smer promeniti.

Nema šanse, klokvajz uvek.

Ma kurac, jedino da izvrnem monitor nekako, stalno mi je klokavajz.

сад ми се не мења ни тако да гледам поред.

Nash Bridges

Probaj ona samo da se zagledaš u donji desni ugao ekrana i primetićeš da će odjednom krenuti u kontra smeru da se okreće.

Мени ово успело.

Buljim kao kreten, ima vec deset minuta, i dalje anti klokvajz.

Ko vas jebe kad nećete da se skoncentrišete.