Prijava

A mi igramo futsal na VOS-u, samo sa loptom za fudbal.

Ние бре, футсал је на рукометне голове, а мали фудбал је на мале голове.

Па ти мали голови су заправо прављени за рукомет. То ти е фуца на рукометном терену

Питај Даба, јуче смо играли и футсал и мали фудбал.

Ovo i mrežice ima. Ovo je de luxe.

није бре, и мали фудбал је на рукометне голове.

Pa koja je onda razlika između futsala i malog fudbala?

Hahahah,to su oni mali na sklapanje
Mali fudbal(futsal) je ovo na rukometnom terenu sa rukometnim golovima sa loptom manjih dimenzija od obične fudbalske (četvorka)
Ovo sa golićima je improvizacija

Pa to je to. Samo kod nas ljudi igraju sa loptom za veliki fudbal, a ne sa onom manjom, za futsal.

Немате ви појма, па звали би га онда мали фудбал а не футсал. Шкк футсал, каква је то реч? лолол
Нећу да настављам расправу јер је тема о светском првенству.

Pa koja je onda razlika između futsala i malog fudbala?

Мали фудбал може и напољу, а футсал је само у сали. Опааааааааааа

па звали би га онда мали фудбал

FIFA little football world cup... мало геј звучи мораш признати

Ima teorija o nastanku reči futsal
Naime, na španskom,odnosno portugalskom (gde je nastala ova igra), fudbal u sali se kaže futbol de salao ( sa nekim jebem li ga crticama iznad slova)
I skraćenica od futbol de salao je futsal
\o/

Meni na patikama piše futsal, a ja u njima igram mali fudbal. JOLO.

lololo
Ko oće da gleda ima na Jurosportu Australija-Mehiko
Nije neki kvalitet,al bože moj,bar ima da se gleda nešto

IDEMO KENGURIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
2 gola za minut :D

Znate kako, kontam da je ovo mali fudbal, tj na malom terenu sa rukometnim golovima, ali u sali, sad se zove futsal ali kako se pre zvao?

Svi mi igramo napolju fudbal na rukometnim golovima, na betonu ili travi, kako se to zove, fuca mislim ili kako? Šta je street football, to je outdoors ali na koje golove?

Jebali smo egipćane ili kog beše bilo valjda 3:1, ispravite me ako grešim, juče ili prekjuče.

Egipat Crvena masti , sutra sa Kuvajtom u jedan , nadam se da prenose na eurosportu ili eurosportu2 , ako nema više im ne plaćam , što se tiče naših i ja mislim da najviše možemo do četvrt - finala , a mislim da će Brazilci ( iz Rusije ( Pula , Sirilo i Robinjo )) da osvoje .

Mislim da ima i na rts pošto sam gledao egipat i srbiju na rts2.

ma ja gledo samo higlights-e na netu