Prijava

Не знам, и ја сам сад гуглао и ништа. Мислим да сам чуо на "Невр мајнд д Базкокс".

Не знам, и ја сам сад гуглао и ништа. Мислим да сам чуо на "Невр мајнд д Базкокс

Ne znaš možda u kojoj epizodi?

У првих неколико, можда друга или трећа.

Aaaaa, mrzi me da gledam...

Питај на форчену на /р/.

Nije, ova moja više vuče na neki pank-rok.

Stara mu treba, neki njuvejv iz osamdesetih.

pa pojma nemam, ovo sam dobio kad sam ukuaco u jutub sta oce valdemar :)

Ma nema veze, iskočiće mi kad mi najmanje bude trebalo :)

jel to neka poznata pesma nekad bila ili ne? ako jeste, a ne nalazi je gugl, verovatno nisu te reci

Ko ja kad sam pokušavao da se setim neke feget pesme, znam da peva Oliver Dragojević, znam otprilike kako idu reči, kucam na jutjubu 'DANI VINA' i ne izbacuje mi ništa. Ispostavi da je u pitanju pesma 'BALERINA'.

jel to neka poznata pesma nekad bila ili ne? ako jeste, a ne nalazi je gugl, verovatno nisu te reci

Ma te su reči, pesma relativno poznata, slušao sam je dosta puta, samo ne znam zašto ih Gugl ne nalazi. Nije bitno, hvala.

Pratite pažljivo tekst:
http://www.youtube.com/watch?v=MCNa3Lqhyj4

Ukratko: Tri trebe nasrću na tipa zvanog Milan Gružanin.
Prva - Tankosava - ribetina sa dobrim strukom, stanji se još više i uhvati u kolo do Milana Gružanina.
Druga - Leposava - bujna kosa, šauma, regenerator, neki zajeban češalj i hvata se u kolo do Milana Gružanina.
Treća - Milosava -cava sa pogledom koji kaže "troši me ove noći" jebozovno gleda i hvata se u kolo do Milana Gružanina.

Pitanje: KOLIKO RUKU JEBENIH IMA MILAN AKO SE ISTOVREMENO DO NJEGA U KOLO HVATAJU 3 (slovima:tri) ČAVKE?

http://www.youtube.com/watch?v=bXKTtEdzuE4 jel vas podseca ovo na muziku iz otvorenih vrata?...btw,dobra stvar

Koja je pjesma u novu reklamu za Mekdonaldsov Snack Wrap za srpsko tržište?

stvar iz 90ih,neke ribe pevaju,ovako ide glavni tekst

,,ajm so horni aj aj ajm so horni,,

cz,nije ta,al je na tu foru
i na chatu su mi sad dali to
i ovo je isto vrhunska stvar koju nisam dugo cuo