Prijava

Zbog učestale pojave da ljudi obrišu sve svoje definicije pre nego što zauvek odu sa sajta, prinuđeni smo da uvedemo ovo ograničenje.

Takođe ovo je još jedna od mera poboljšanja odnosa kvaliteta od odnosu na kvantitet definicija, jer će nadamo se, smanjiti broj "definicija u pokušaju"(definišem pa ako se ljudima ne svidi - obrišem)...

A ako baš negde zapne izmoljakajte nekog moderatora, to su dobri ljudi, vole da pomažu :)

EDIT: "stare definicije" su definicije starije od 24 časa

Ko je briso,briso je.

znači, definicije MOGU da se brišu, ali samo u prvih 24h od nastanka.

Mislim da bi mogli to da smanjite na 12 sati.

kaizene, a šta misliš da ostaviš da svaki član posle tih 24h može da obriše 1 svoju definiciju dnevno? jel izvodljivo to? čini mi se da je praktično.

Нисам сагласан - Играј за Вукајлију, брисање дефиниција не!

evo ih ova dva negativca haha :D
ćeraćemo se mi još, ćero :*

E, al' može tako jednu. U svom psihoseksualnonautičkom razvoju jednog lepog dana prosto provalim da više nisam saglasnim sa jednom od rendom boleština koje konstantno lupam i bilo bi dobro kad bih mogao bar tako jednom dnevno da se ratosiljam svojije boleština.

pa da :) mogao bih da pozovem moderatora da je obriše, ali zašto da ga smaram?

Pozdravljam to novo pravilo!:D:D:D:D

sURovI, tA iDEJa mOŽe dA pIJe vODu jeDinO aKO mOŽe Da sE udRI vETo aKO nEkI čLaN rEšI sVe dA poBRiŠE u aFEkTu. u TOm slUČaJu sAm sAGLaSnA.

DoTERu, beM tE SijAMSkog. uVEk mISLiŠ iSTo šTo i JA, pROsTO se SVakI pUt izNENaDiM... dA Li sE znAmO odNEkuD?

pa ako planira da se pobriše tako što će da čeka 24h za svako sledeće brisanje, ja nemam ništa protiv :) ako ne pije vodu možda može da prođe? da probamo da proguramo pa da onda zalijemo ili???
:p

Nije OK, def nekad ishitriš pa posle ‚‚naknadna pamet‚‚ doradi.
Nekad skapiraš da si ‚‚promašio temu‚‚.
Komentara sam davao gomilu da skrenem nekome na nešto pažnju da popravi ili... pa posle obrišem koment.
Za teatralisanje bi trebalo smisliti nešto drugo.
Zašto odlaze dobri ljudi, za ostale nije ni bitno nek se brišu!

tO jE tAčNo... uVeK oDLaZe oK ljUDi :(

...only the good die young
all the evil seems to live forever...

quujabare, nikad nećeš dobiti 3 bambija uz takvu Šopenhauradu :)

a uz iron maidenadu? :)