Tražim - nudim prevoz

  1. Tema posvećena svima koji traže ili nude prevoz.
    Pošto mi je malo teško kucati o čemu se radi kopiraću par pravila sa FB grupe koja se bavi istom tematikom pa ako putujete negdje i imate viška mjesta u autu da se ljudski talimo za prevoz i uštedimo koju paricu.

    1. U svoj oglas uključite osnovne informacije kao što su: polazište, destinacija i datum putovanja.

    2.Svaki oglas treba da počinje sa Tražim ili Nudim prevoz.

    3.Oglas ste slobodni da formulišete po želji sve dok sadrži osnovne elemente kao što su polazište, destinacija i datum putovanja. Vrijeme polaska, povratka, broj slobodnih mjesta i ostale dodatne informacije nisu obavezne ali su preporučljive.

    U principu to je to pa da vidimo da li može da funkcioniše i ovde.

    Ako može bez spema bilo bi super.

  2. utorkom i petkom idem ujutru na primorje, iz podgorice, može sa mnom ko god oće.
    EDIT: i vrćem se popodne nazad.
    jel ovako?

  3. Pametna tema!

    Negde posle 17. decembra vozim rutu Luxembourg-Stutgart-Munchen-Saltzburg-Ljubljana-Zagreb-Beograd, pa posle nekih 15-20 dana idem nazad. Sam u kolima.

    Ko ima neku šemu sa tom trasom nek se javi na PVT. Pederi stop, cimanje stop.

  4. Paninaro, važi li ovo i za ljeto? :D

  5. uglavnom, imam posla dolje pa idem često.
    EDIT: OK, Kobe. evo, idem već sjutra ujutru :)

  6. Samo pišite iz kog mjesta polazite ako nije frka,čisto da bude jasnije.

    Npr: Nudim : Beograd-Novi Sad 15.decembar vrijeme po dogovoru na PVT .

    Tako bi bilo kul da pišete da sve bude kratko i jasno.

  7. Javiću ti se nedje, kad ti je već na usput :)

  8. Ako treba kojoj đevojki da je prijebačim neđe, neka se javi, xexe.

  9. Narode nudim prevoz Beograd - Banjaluka danas oko 4 sata ako ima ko neka se javi odma.

  10. Ajte ljudi!
    Nemoj posle da po ulici salećete ljude i tražite 50 dinara!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.