Шта данас ручавате?

  1. Idem na neki nedeljni ručak nabudženi, biće svega

    Ne plaćam ja, sad sam sirotilja iz limenke a nekad sam bio dingospow iz kabrija

  2. Krem supa od praziluka. Jesen je vreme za krem supe.

  3. Prelivenu burbonom xd

  4. швецке ћуфте, боље су драстично од наших домаћих, које су можда и најгори начин да сјебеш сасвим употребљиво млевено месо.

  5. Uzo da postim iz nekog bzv razloga, eto već dva dana samo vodu energisanu kristalima iz bakarne flaše pijuckam i msm da ću do četvrtka tako, osim ako me ne prevari neki opojni miris dobre hrane. Ne znam dal je zbog toga ili što sam bio rasanjen pa mi pinealna žlezda i dalje rokala melatonin i DMT u mozak, al srašno mi se aktiviralo treće oko sinoć. Ušao u kupatilo da pišam, upalio svetlo naprasno i one šare, slova i mustre što inače slabašno trepere po površinama počele da igraju svuda po pločicama ko da sam na 250 mića esida bukv. Eo i sad dok ovo pišem gledam i primećujem da je dosta jače nego inače. Nisam baš neki ljubitelj posta ali kapiram da se to dešava jer sam pustio telo na miru malo i može da dođe u dodir sa suptilnim energijama bez ometanja ili šta već

  6. oce i trece i kurje oko da se otvori kad 2 dana ne jedes ka coek

  7. meni treba siber da izracunam sta je napisano ovde

  8. Patlidžana, belog luka.

  9. Pržene piliće pohovane u njihovoj nerođenoj braći

  10. Pretvorio hrpu paradajza u krem supu.

  11. Hhhahahahaha Lihvaru osmeh. Jedan si od duhovitijih.

  12. Doručkujem kesadilju sa spanaćem, kačkavaljem i jajima. Neobično dobar kombo.

  13. I ja jedem biljke i spanać po Estoniji ali u paralelnom Univerzumu.

  14. Arepe, svetski dan arepa je danas

  15. Prebranac brej. ☺️ Ko svaki normalan siroma ☺️