Шта данас ручавате?

  1. Ljuta pitica sa mesom, Idea Matejevačko put pa naniže 30m, sa desne strane. E to je već umetnost.

  2. E da taj kod starog groblja dobar, uzo sam jednom slučajno kad sam bio u Leon.
    Skroz sam zaboravio

  3. Hahaha Šmo, još jedan preživeli sa niškog folozofskog

  4. Drago mi je kolega

  5. A pamtite li pekarsku picu u Brankoviću, četvrtasta ona, blago hlebasta ali divna. I member.

  6. I member.
    Pre nego što je Branković postao krš i nužno zlo kad ništa drugo ne radi.

  7. U brankoviću kad god sam jeo bilo bajato ili sranje iz nekog drugog razloga. Najbolje parče pice koje mi je najviše leglo sam jeo u pekari mbn kod margera. Užasna, masna, ali baš onako LEGNE.

  8. Mbn, odavno ne postoji, ali tamanio sam i tamo. I member. Elem, a ovako fensi pica koja vam je bila najbolja?

  9. Haha jebo li vas member, iskidam se svaki put kad se sjetim te scene

  10. Jede li ko u tom nisu rostilj i po kafanama?

  11. Studentska sirotilja samo jeftino i pristupačno testo

  12. U Nišu realno nemaš dobre pice, Go-Go sendvič je nešto što jedino vredi iz te branše, a jeo sam svuda.

  13. Da, nema dobre pice

  14. Al pljeska u Mrak kafani, majka da jede na ćerku da neda

  15. Roštilj se mož pojede vrhunski na mnogo mesta, i teleći repovi, tj sve te kafanske fore.

  16. Generalno baš baš gurmanska klopa po kafanama. I to da biraš.

  17. šta je ovo svi zadnja bašta do željka kulića

  18. Hahaha ćevapi s kajmakom u Biseru preko puta opštine.

    Pica je solidna u King Bakeru, preko puta muzeja, ali su ih zatvorili. Mada je generalno svuda istnjikavo, solidno ali ništa spektakularno.

  19. Da što kaže Tilmo po kafanama je uglavnom bar solidno, nije da sam baš sve obišao, ali nigde se nisam razočarao.
    Uliči roštilj je već treba da nađeš gde nije totalno smeće.

  20. Teško mi što ovo mora napišem, ali Zaječar ima kafane sa mnogo dobrom hranom. Kod Mede i Dva Brata, obiđite ako ste u mogućnosti.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.