Шта данас ручавате?

  1. Gogo sendvič odnosno riva sendvic (isti su), stvarno nesto najjace u Nišu picasto. Dobra je i papa lui pica, poštujem i kaktus. Ali to su sve srpski style pice i to dobre, ali autentik napolitansku margaritu necete naci, i to je ok.

    O kafanskoj hrani ne treba trositi reci, pogledajte par marka zvaka klipova, uglavnom, to je ta ekipa, brka, mrak, mehana...

    Pasta bar 2x2 je bila dobra ideja dok ga nisu iskvarili, giros 4 u je bio dobar samo 2012 kad je otvoren, iskvaren je za bukv 3 meseca...

    Mekike su dobre svuda, tu ne moz zajebes lolo

  2. Vruće mekike s domaćim medom...i posle samo brekćem ko goveče

  3. Nisam probao taj gogo sendvič, moraću sada

  4. Uzmi iz rive, za trunku je bogatiji i dekadentniji, al recept isti

  5. Sad vidim odakle ta potreba za ispravljanjem gramatičkih grešaka

  6. prosle god sam bio da jedem taj riva gogo sendvic i sranje je. previse je svega jebo ga da bi bilo ukusno.
    cak bi teska srca mogao da kazem da ovaj gari indeks sendvic bolji. iako je sranje.

    ne moze da bude sendvic i dobro, moze da bude puno.

    ajde, mozda moze i da se kaze da moze da prodje, ali za razliku od ovog index sendvica pored koga nemas nista gore normalno po vojvodini da jedes, u nisu imas previse mogucnosti, bukvalno ne mozes da promasis kafanu u kojoj nema bar neki specijalitet ili nesto dobro da bi jeo jebeni sendvic.

  7. Don't talk shit about riva/gogo semič.

  8. pored gomile rostilja i domace hrane po kafanama ne mogu da kazem da prepeceni semvic sa gomilom stisnjene sunke i kackavalja dobar. nije.

  9. nemojmo da se spustamo na gastronomski nivo ovih gore caramela da nam neko trejdmark jelo bude senvic...

  10. Nije trejdmark jebote, jednostavno je dobar.

  11. Danas sam ručao Sote Stroganov. Povremeno se tako počastim.

  12. Ko je taj Strogan?

  13. Brt šta fali indexu iskreno koliko sam ja skapirao namenjen je za studencku sirotinju i stoga je i dobio ime, ukusan je i profitabilan nije to teška rana jbg

  14. Retko pravim specijalitete sam, obično to jedem u restoranu.

  15. kako nije zapata, evo ovde drobimo o tome i x puta pored toga kad se krene sta ima po nisu krenu da se jedu govna o gogo sendvicu. sendvic jebeni

  16. Ko je taj Strogan?

    fensije zvuci nego sto jeste. domace jelo, lepo.

  17. Brt šta fali indexu

    ukus/specificnost kojom bi opravdao reputaciju. kao i gogo kao i riva senvic.

  18. Ne kenjaj bre riva sendvic kosta 1000 djunti i za 2 osobe je.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.