Шта данас ручавате?

  1. a mesni narezak hehe

  2. Meni 22 ovaj BMI, jebote zivot ne mogu kile da dobijem tri mjeseca

  3. dobro je da ne možeš kile dobiti, pala bi ti creva u jaja.

  4. BMI je zakurac (jedna rijec) jer ugl ne uzima u obzir misicnu masu.

    Npr
    https://www.greatestphysiques.com/wp-content/uploads/2016/10/louferrigno-17.jpg

    BMI = 37 lol

  5. Eto znači šmoklji još 0.5 fali da ovako izgleda

  6. pa to ti kažem mujo, msm daleko od toga da izgledam kao ferino ali daleko i od toga da sam debeo

  7. Pravio sinoć arepas sa avokadom i piletinom, taman imam i za ručka danas.

  8. Danas na meniju: piletina i šampinjoni plus pire od leblebija i hokaido tikve.

  9. ја ручавам по 3-5 дана неке кувалице типа грашак сарма слатки купус и то
    пасуљ мало мање он зна да активира стомак да боли и да прди после дуже од 2 дана

  10. CITATDanas na meniju: piletina i šampinjoni plus pire od leblebija i hokaido tikve.TATITC
    Ја, ТАЈКУН!
    не знам ни шта је хокаидо и то јбг

  11. Kakav tajkun tebra, ručak ne može biti jeftiniji.

  12. Eh moj vuzi kad cemo mi da jedemo ovako raznoliko ko kameni..

  13. Kameni jeo govna iz fastfudova godinama pa mu dosadilo, a i sjebao želudac. Plus, stvarno volim kuvati i isprobavati nove recepte.

  14. кад одемо на село плидука мој...
    само кркај камени јбг код мене у брдима ни нема ништа осим основних намирница

  15. е сетио сам се саће васкрснуће господње е тад ће бити пар екселанс ручак сиг јавићу се хехе

  16. Kako mi da jedemo kvalitetno i raznoliko kao Karlos Idris Kameni kada ne živimo u obećanoj zemlji Estoniji

  17. храна и једење су прецењени ето реко сам

  18. Estonija ima kvalitetu hrane kurac, serem im se u lososa i ražov lebac. Da ne kuvam sam sebi umro bih od ovih govana koje oni zovu hranom

  19. Sta ima dobro u Estoniji brt? Valjaju li picke bar

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.