Шта данас ручавате?

  1. Najveći broj manekenki per capita, brate. Ko voli plavo i vitko, obećana zemlja. Plus, prostitucija relativno legalna.

  2. https://www.visitestonia.com/en/why-estonia/estonia-does-best

    Da ne bude da se Kameni napio i sere, iako se realno kameni napio i sere

  3. Dobro to je visit Estonia sajt. Naravno da tu ciganin svoga konja hvali.

  4. Tebra, nije ovo kurir kojeg piše vučićeva podguzna muva. Za svaku izjavu ima izvor. Nije ovo mrtav dečko da ga sprdaš, Ejduse.

  5. Ma kameni samo ručkaj legendo, prijatno

  6. Akobogda sutra nova inspiracija za ručak

  7. Šta god da je, znam da ne može biti objektivno. Pogledaj Visit Serbia i shvatićeš da je Srbija bolja od Estonije.

  8. Nego šta. Od svega mi ovde najviše fali sns, tekućice u cevima i da me teniser s adresom u monaku uči kako biti srbin. Da mi je toga ovde, ehh...

  9. Srecom estonci jedva cekaju balkanci da im dodju heh... Oh wait

    A ti Ejduse glabaj ga

  10. Ejdus prica mudro naravno da ce na sajtu za turisticku promociju neke drzave sve najlepse da pise sto je donekle i logicno jer su ti ljudi koji to pisu postavljeni tu da privuku turiste a turisti ostavljaju pare sis cevapima i spalvovima sto je dobro jer sa parama moze da se kupuju stvari pare su dobre mislim da je ejdus ovaj put u pravu i da su sugestija i skepsa na mestu

  11. Urnebesno mi je i dalje kako me prosečni sojeničar oće uveriti da je njemu kao NKV srbinu super na balkanu i da to ne bi menjao za sto amerika. Taj isti se zaposli ko babasera i rendom evropejcu obliže nožni palac za 2 evra.

  12. Ako si na mene mislio kamenofile sprdam se brat, lagano samo. Uzivaj tamo boli te kurac

  13. Ejdus prica mudro naravno da ce na sajtu za turisticku promociju neke drzave sve najlepse da pise sto je donekle i logicno jer su ti ljudi koji to pisu postavljeni tu da privuku turiste

    Bravo Bergase. Upravo to. A kameni uđe u neke duboke priče potpuno nepotrebno.

  14. Ejduse sta mislis o novcu da li to vredi kurcu
    Meni je rekao tata jednom da sto ih vise imas vise te glava boli
    Ja menjam sve pare u 500 evra zbog toga i da kucnem u drvo nemam nikad neke glavobolje a i ne menjam nikad jer sve potrosim
    Reci mi koji je tvoj pogled na ovo pitanje

  15. Ama jok galantni, šta ti je. Nego na ove nesoje mislim, bergase i ejduse, što se još grebu za York stoes od starijeg roditelja. Ovde lepo, ali nije palo s neba. Nije nigde, ali ovde se barem ceni trud.

    PS i ovde se porez plaća, Nolo pederu

  16. Bergas Vintertom

    Ejduse sta mislis o novcu da li to vredi kurcu

    kurcu

    pa isto ko namerno, ali znam da je podvesno.

  17. Novac nije sve ali je veoma važan deo naših života. On rešava dosta toga i veliku većinu naših potreba. Zato ljudi poput kamenog i beže odavde da sebi priušte koliko toliko pristojan život.

  18. Nemoj da me ometas dok pricam sa covekom

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.