Шта данас ручавате?

  1. srecom jutub postoji:

    https://www.youtube.com/watch?v=-iieEOEqJPE

    ukratko ne bi ti bilo nista i da otpadnu vrata

  2. Ma mislim na onaj period davno npr kad je rentgen izumio onaj svoj aparat, negdje sam cuo da su se na dvorovima ljudi snimali bukv iz zajebancija jer nisu znali štetnost tog zračenja (možda je ovo i rekla-kazala)

    Edit. kopiram da ne ostane na drugoj strani nezapazeno zbog mesnog i njegovog rituala

  3. obrisi prethodni da oteras mesnog nazad prc

  4. aj mesni, razmisli malo, jel ovo sto si napisao normalna reakcija?

  5. nije, izvinjavam se iz dubine duše i nadam se da ćeš mi oprostiti.

  6. inace rengen ziveo 77 god, a zena mu 80, a slikali se aparatom ko blesavi dok ga pravio :)

    u pravu si ti, pojma nisu imali da je opasno.

  7. Mitrovdan, svega se ruča

  8. haha djelujes mi sarkasticno, jbg rendgen jeste pičkin dim zračenje u odnosu na druga ali da niko pojma nije imao o cemu se radi, to stoji. Postojali su ljudi koji sumnjaju da bi moglo to nešto da utiče na čovjeka ali bez nekog dokaza kao i antivakseri danas što pričaju a malo ko istražuje šta kako gdje

  9. pa ono da se ne lazemo i danas pitanje dal i koliko je dokazano da su rengenski zraci stetni :)

    vise je na foru, znamo da je radijacija opasna a ovo je blaga radijacija, dakle blago je opasna.
    ko sto ti pricaju da ne jedes mnogo suhomesnato ili slicno. cenim da je pusenje kancerogenije od slikanja rengenom :)

  10. suncanje na plazi tipa gore. solarijum.

  11. sada sam se nečega setio. u osnovnoj i srednjoj bila je jedna ličnost u mom odeljenju i sa ženske strane familije su joj sve pomrle od rakčuge. "genetska predispozicija?" sumnjam, pušila je od neke tipa 10-11 godine kao i stara joj, i od stare stara itd. da li ga je dosad i ona popušila, ne znam, moguće je.

  12. Mesni brt nemoj vise ove avatare nekad cu u ljudi budem krenem da se cerekam

  13. ja taman nabavio kolekciju ovakvih, ima njih još ihaha.

  14. nikad neces prevazici sofu.

  15. Salji

    žuri li ti se negde?

  16. Prevazići se s onim gas prices, nadam se da zna on o čemu pričam i željno isčekujem taj avatar

    P.S. požuri mesni piši “govna”

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.