Prijava

Pivo i dosada su me odveli na forum posle sto godina, kada, na moje ne malo zaprepašćenje, nema moje omiljene rubrike KTITOR na kojoj sam mogao da provedem sate gledajući sebe na vrhu liste ljudi koji su platili koji dinar da bi mogli da pišaju po sirotinji. POKRADEN SAM. Platijo sam do maja meseca sledeće godine, što znači da sam zakinut za više od šest meseci. Pa neko je za to krvavo radio! Molim za objašnjenje.

Sada će hiljadu ljudi da te moli da pogledaš groblje. Ugasio si.

I dalje si ktitor okse samo je on ukinut pa ni ta stranica sa svim ktitorima nije na sajtu.

Nisi pokraden, tvoj status ktitora i dalje važi. Jednostavno je taj sistem napušten kao pogrešan i zastareo pa više nema drugih ktitora nego si sam na toj listi...

Pa ja kupim tiške za 12 soma i svi ostali odbace obuvne okove kapitalizma i krenu da idu bosi. Stoji, imam patike i dalje, ali nisam ih kupio da bi bilo papku toplo.

NEMA FORUMA! Obožavao sam ktitorski forum, tamo sam mogao Kajzena pitati šta god hoću i on mi je UVEK odgovarao. UVEK. A ta lista je bila svrha samoj sebi, dakle naslađivao sam se što imam više para od drugih. ŠTA DA RADIM?

Направи свој сајт па тамо ти јеби њих. :)

брате а што је воки костић умро? шта сад ја да гледам као лепог брку или ону педерчину са обеена? ОЋУ ГАСТРОНОМСКИ ДНЕВНИК НАЗАД! само је теби тешко...

Тарзани, какав је ово излет? Да ме не схватите погрешно, лепо је што сте свратили, него сам радознао.

Čekaj, sad tehnički. Platiš nešto što ima nekakve karakteristike. Kupuješ ga kao takvo. Onda, op, nema više te karakteristike. JEL TO ISPRAVNO?

Stvarno umro? Greota, svi ostali ljudi koje znam su svog blama načelno svesni.

Stiv, biće da je slučajnost, čekam neki pvt

edit: Okse, tako Samsung funkcioniše inače :)

Privilegije koje si kupio nisu ti ukinute, prava i dalje možeš da koristiš, a to što si ti pronalazio i neko dodatno uživanje nije bilo u ponudi - koju karakteristiku ktitora ti više nemaš? Forum? Šta će ti forum koji niko osim tebe ne vidi?

Технички, платио сам курву на пола сата, а то што ја могу да јебем десет минута... У ПРАВУ СИ! ОПЉАЧКАШЕ ОВАЈ НАРОД!

Stvarno umro? Greota, svi ostali ljudi koje znam su svog blama načelno svesni.

нисам баш сигуран јесам ли најбоље разумео, али да ли си то управо рекао да се воки костић бламирао? онакав кулинар и један господин пре свега?

Vehbija, nije lijepo da jebeš preko PVT-a dok ja izlažem socijalno-pravno-finansijsku začkoljicu. Pomozi, ako znaš.

Ja sam pošteno platijo, a sada ne mogu ni da pitam Kajzena kad hoću i šta hoću, ne znam ni kako je čovek, da li je živ, nego moram sa vama da se smaram. Upravo sam i platijo da bih povraćao po vama sa prvog mesta ktitora kad nisam sposoban da dođem na prvo mesto autora. PARAMA SAM SLAVU KUPIJO, A SADA NI TOGA NEMA.

E aj mi kopiraj definicije sa groblja ljubim te nema puno oko 300

Dobanovački put 58
11080 Beograd, Zemun
Srbija