Паб једног навијача

  1. Лоше сам се изразио, нисам учен, већ сам од рођења имао симпатије према Звезди, познавајући њену историју, навијаче. Једноставно сам је заволео и то не може нико да ми одузме.

    Чекај, ти си од рођења познавао и разумео историју и навијаче Звезде?

  2. Jos kao mali si poznavao istoriju Zvezde?

  3. http://www.youtube.com/watch?v=V-xGB-o3n1Q

    Ovi grobari, bez uvrede, sve više i više postaju sve veća i veća govna. Da li možeš da budeš toliki majmun i da radiš ovo na košarkaškoj utakmici u relativno malom prostoru. Ipak tu dolaze roditelji sa decom da gledaju utakmicu, a ne neke "huligane" koji će se gadjati petardama i bakljama. A tu najviše ispašta sam klub. Kukaju kako ih država uništava i kako nemaju para, a ovde na svake 2-3 utakmice prave sranja koja samo opterećuju budžet kluba.

    I ne slažem se za Radnički. Ima sigurno ljudi koji navijaju i za Radnički i za "blizance", ali ima tu ljudi koju pravi navijači koji svim srcem vole Radnički.

  4. Па ево ја ћу као неко ко је мало боље упућен да ти кажем да тих "појединаца" има много више, односно да су "појединци" ти које ти знаш. Може тако? :)

    Ако ти тако кажеш :)

  5. Иначе за ову заставу Хорде Зла сам начуо да није застава Хордаша него да су Пазарци сами штампали :))

  6. Ја подржавам Забрањене тотално и на неки начин морају да скрену пажњу на себе.

  7. Деветар Цокулић
    Иначе за ову заставу Хорде Зла сам начуо да није застава Хордаша него да су Пазарци сами штампали :))

    Могуће. Иначе они већину песама краду од Фенера. Рецимо да сам гледајући њихове снимке нашао 70% навијача Фенера. Остало су скандирања.

  8. Ја подржавам Забрањене тотално и на неки начин морају да скрену пажњу на себе.

    Ја не подржавам Значке. Мала разлика.
    Ово за ХЗ и Пазарце - не постоји било какава конекција између њих. Не бих ме чудило и да јесу сами штампали. Пазарци нису ултраси нити прави навијачи. Они су скупина фанатика свога краја који трипују да је ово што раде много кул.

  9. Pazarci jedno ne shvataju sustinu navijanja.

  10. Пазарци нису навијачи :)

  11. Ја подржавам Забрањене тотално и на неки начин морају да скрену пажњу на себе.

    Ma to stoji, i ja sam za Zabranjene. Momci se bore za nešto novo, sveža krv, dobro navijanje ali brate šta ti treba da ti bacaš dimove, topovske i ostale predmete na teren? Ne kažem da su alcz bile cvećke, ali čini mi se da su sve Zabranjeni započeli jer koliko sam čitao, lik je upao kod alkatraza i gadjao vodju bakljom. Glupo. Bolje je da se dogovore lepo i nek se pobiju ko ljudi na nekoj livadi tamo.
    Nešto ovako:
    http://www.youtube.com/watch?v=GtqSsrA4zfo

  12. Нисмо ми Пољаци да идемо на организоване туче, ово је позерај :) модерни ултраси :))

  13. Како да се договоре када значе то не желе. Говоримо о бившим циганима и о савезницима СПС-а и мурије. Нису сви да не правимо пометњу. Особа која води навијање је екс цигос, Вавић је цигос, Прела је био цигос, клемпави Џони је тапкарош...

  14. zabranjeni grobari, mome kurcu odani. :/

  15. Pa opet je ovako bolje nego lomiti po JNA, Marakani i Pioniru i štetiti klubu, ovako nek se 20-30 budala nadje tamo pa nek se biju do mile volje.

  16. А ко сад води навијање ? знам за Вавића и Прелића. Прелић је био у Б'94 а за Вавића не знам :)

  17. Е ова неколико поста изнад мене показују болест нашег спорта. Знају људи ко води навијање, ко је био у којој групи, ко је јео шта за доручак. Какве везе са спортом то има? Због тога нам треба забранити навијачке групе, па да ко енглеси седимо и певушимо.

  18. Немојте да кењате, најјаче да су ови из Ђуре најјачи у крају, па њих су они мученици из Степе успели да пребију, а да не говорим колико пута су бежали од нас из Андрића. Не волим Вуковце, али риспект брте за њих, најјачи су у граду, јбг што јес јес.

    Напомена:
    Ђура = ОШ Ђура Јакшић
    Степа = ОШ Степа Степановић
    Андрић = ОШ Иво Андрић
    Вуковци = ОШ Вук Стефановић Караџић

  19. И јел то твој проблем ? А можда исти ти људи гурају исти тај клуб милион пута у побједу ? то шта они раде ван стадиона њихов је проблем, гледај шта раде на стадиону и упитај се колико би пута Звезда изгубила да није било они десет хиљада будала да гину да би се манекени од противника усрали ?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.