Pogodi ko sam

  1. Може, ја сам увек за песму.

  2. Šta izvoljeva dama, ima li neku želju?
    ( izgleda da se večeras obraćam i pričam u trećem licu...zabavno je. )

  3. Ma turi joj neki narodnjak da se pocepa

  4. Ne stojim baš najbolje sa narodnjacima, mogu jedino da " Marooo, Maaaaro, " ponavljam na neku melodiju do iznemoglosti.

  5. Мислиш да Марина Туцаковић другачије ради? И она у'вати једну или две речи па дрља до изнемоглости.

  6. Јој Трле обожавам и тебе и Леонарда!

  7. Trl, ne igramo se. Ovo je forumski čet. Ali nemoj da kažeš moderatorima. ;)

  8. Немој да се снебиваш Трле. Видиш да ми ове две пуштају само ојкаче, а ти одмах оно што волим.

    Ја сам мало необразована у смајлијима, шта значи *?

  9. Ničeg se ne igramo.
    Ovo ti je ćoše za svašta nešto ugalvnom bez veze.
    Ako imaš da uturiš i ti neku, dobro si došla.
    A na moju pesmu niko nije tancao?
    A i de ste bile vas dve?

  10. Trltrl, pridruži nam se.

    Munjo, ja sam nešto bila zauzeta, evo sad sam tu. Ne stigoh ni da preslušam ovo što si postavila, saću.

  11. Maro, kad ti neko nacrta :* šalje ti poljupčić!

    ja sam tu, čitam defke o čak norisu (kolko sam zaostala), na neke se čak i smejem, medju nama! ;)

  12. И то три комада, хвала Трле. Прошли пут сам научила срце а сад ово. Један смајли у две недеље. До стоте има да савладам. :)

  13. Jao, Maro, zamisli da mi znamo ovo kao Elena da postavimo! :D (ovo je široki osmeh)

  14. Elenna :)))))))))))))))))
    Stvarno, kako uturi to?

  15. Ma to je Mara trebala da tanca brzo, a ona udarila na neke balade.
    Pih:)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.