Prijava

Sam naslov kaže, ovde samo lepe i srećne vesti/stvari, podelite svoja optimistična razmišljanja. U moru loših događaja što se ovih dana izdešavalo hajde da ubijemo i samosažaljenje i da se uzdignemo iznad svega toga. :)
Kačite lepe slike, pišite lepe tekstove, podelite lepa razmišljanja i sve ono što vas čini srećnim. :)
Molim Bušida i ostale pesimiste da svojim pesimizmom i lošim razmišljanjima ne ruše koncept teme. Hvala.

Danas ću da pevam, plešem, prepraviti staru odeću i dati kome je to potrebno.

Одлична тема. Ја сам се баш нешто скењао. Контао сам да не можемо да победимо Бамберг у гостима, али ми се сад вратила нада. Требаће нам доста поена споља, али биће то добро.

@Kalašnjikov
Evo ti osmeh :D
Trućko, tako se razmišlja. :)

Nemam para, al' biće za kiflu!!

Кифла је најбоља ствар на свету. Не знам зашто ико једе хлеб кад постоји кифла.

Увек треба рећи ко зна зашто је то добро и све ће то доћи на своје. Сутра је нови дан и јутро је паметније од вечери. Шта имамо од нервирања? Нервирањем ништа нећемо постићи, само безвезе губимо живце, а ништа не мењамо. Ево, нпр. сад ће да падне снег и треба сви да се радујемо и да причамо како ће то бити лепа слика, а не да ћемо губити време у превозу или ћемо негде остати завејани. Доста нам је тог негативизма којим нас гађају са свих страна. Какве су ти мисли, такав ти је и живот. Тако је рекао отац Тадеј и то је најпаметнија изрека којом треба да се водимо у животу. Ја ћу сад да скувам кафу и да слушам неке старе песме на јутјубу што су некад биле популарне и биће ми дивно, а ко ме воли, воли ме, ко не воли, боли ме! Поздрав за све добре људе и оптимисте!

e, sviđa mi se što trućka sad svi zovete trućko

Увек треба рећи ко зна зашто је то добро и све ће то доћи на своје. Сутра је нови дан и јутро је паметније од вечери. Шта имамо од нервирања? Нервирањем ништа нећемо постићи, само безвезе губимо живце, а ништа не мењамо. Ево, нпр. сад ће да падне снег и треба сви да се радујемо и да причамо како ће то бити лепа слика, а не да ћемо губити време у превозу или ћемо негде остати завејани. Доста нам је тог негативизма којим нас гађају са свих страна. Какве су ти мисли, такав ти је и живот. Тако је рекао отац Тадеј и то је најпаметнија изрека којом треба да се водимо у животу. Ја ћу сад да скувам кафу и да слушам неке старе песме на јутјубу што су некад биле популарне и биће ми дивно, а ко ме воли, воли ме, ко не воли, боли ме! Поздрав за све добре људе и оптимисте!

Ово је толико оптимистично да мислим да тролујеш. о.О

He he a koji su to lekići?
edit:
http://www.youtube.com/watch?v=FLp4_wGt0QI
Čak lepu relax muziku zna...

Ajde što spemuješ tim negativizmom? Kačiš sekte koje propagiraju pesimizam!

Ne, to je obrnuta psihologija, slušaš tešku muziku, pesimizam i to. Klin se klinom izbija. Poslušaš 10 puta sve ove pesme što sam okačio, i za 15 godina ti bude bolje :)

Optimizam, optimisti i gledanje na život dečijim očima

možda ako si dete.

"Reci mi šta si uradio ako ti život prođe u nervozi, šta si uradio kad zatvoriš oči pred ljudima dobrim, neka se loše misli sklone ne treba ti to i jedan osmeh dovoljan je i ceo svet je tvoj..." Parampam ojea :D

"Reci mi šta si uradio ako ti život prođe u nervozi, šta si uradio kad zatvoriš oči pred ljudima dobrim, neka se loše misli sklone ne treba ti to i jedan osmeh dovoljan je i ceo svet je tvoj..." Parampam ojea :D

http://www.memecreator.org/static/images/memes/352246.jpg