Вукајлија Тим Фортрес 2 (2)

  1. Поздрав људи,

    јел има неко на Вуки ко игра Тим Фортрес 2? Ако неко игра нека се јави да бацимо коју партију заједно. Тренутно знам за Баракуду и Цара. Ај да видимо да се скупимо што више па можда чак да оформимо и "клан" лололо

  2. To je pucačina? Sam upravu?

  3. Ja samo COD 4 i COH... i FM i PES, aj da ne spermujem više... :)

  4. видим не изгледа лоше и има врхунске оцене, а чини ми се да није ни толико захтевна, па ћу можда да инсталирам и јављам.

  5. Лепо рече Цар.

    Сви на Вукајлији играју ПЕС и ЦОД.

  6. и реци ми дал треба нешто посебно за мултиплејер?

  7. ааа сацам видо да је фри ту плеј. значи може да се скине с њиовог сајта?

  8. видим не изгледа лоше и има врхунске оцене, а чини ми се да није ни толико захтевна, па ћу можда да инсталирам и јављам

    Она заузима око 11ГБ-12ГБ, а скида се преко Стима тако да ће очас посла да буде. Мешавина Квејка и Халф Лајфа отприлике.

  9. Не. Скини Стим. (Steam) Направи акаунт, покрени стим. Идеш лајбрери и нађеш ТФ2. Скинуће ти ту и ти је само покренеш. Никаква филозофија нема. Не треба печ, крек, ништа. Само је скине и кликнеш Плеј. Готово! Валве је апдејтује скоро сваке недеље, то ти одузме око 2 минута и опет играш.

  10. аха аха до јаја. ај саћу да видим то са стимом

  11. како да сазнам свој интернет спид? тражи ми за акаунт

  12. зашто ми не проналази тим фортрес у лајбрерију? који курац? само ми нуди једну једину неку игрицу?

  13. а ево нашо сам ал у сторе.

  14. рифреш, до јаја игрица, 9 класа, тактика добре мапе ајтеми буџење, фри ту плеј. играјте.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.