Prijava

Поздрав људи,

јел има неко на Вуки ко игра Тим Фортрес 2? Ако неко игра нека се јави да бацимо коју партију заједно. Тренутно знам за Баракуду и Цара. Ај да видимо да се скупимо што више па можда чак да оформимо и "клан" лололо

To je pucačina? Sam upravu?

Ja samo COD 4 i COH... i FM i PES, aj da ne spermujem više... :)

видим не изгледа лоше и има врхунске оцене, а чини ми се да није ни толико захтевна, па ћу можда да инсталирам и јављам.

Лепо рече Цар.

Сви на Вукајлији играју ПЕС и ЦОД.

и реци ми дал треба нешто посебно за мултиплејер?

ааа сацам видо да је фри ту плеј. значи може да се скине с њиовог сајта?

видим не изгледа лоше и има врхунске оцене, а чини ми се да није ни толико захтевна, па ћу можда да инсталирам и јављам

Она заузима око 11ГБ-12ГБ, а скида се преко Стима тако да ће очас посла да буде. Мешавина Квејка и Халф Лајфа отприлике.

Не. Скини Стим. (Steam) Направи акаунт, покрени стим. Идеш лајбрери и нађеш ТФ2. Скинуће ти ту и ти је само покренеш. Никаква филозофија нема. Не треба печ, крек, ништа. Само је скине и кликнеш Плеј. Готово! Валве је апдејтује скоро сваке недеље, то ти одузме око 2 минута и опет играш.

аха аха до јаја. ај саћу да видим то са стимом

како да сазнам свој интернет спид? тражи ми за акаунт

зашто ми не проналази тим фортрес у лајбрерију? који курац? само ми нуди једну једину неку игрицу?

а ево нашо сам ал у сторе.

рифреш, до јаја игрица, 9 класа, тактика добре мапе ајтеми буџење, фри ту плеј. играјте.