Prijava

Josh Allen, goat in the making. Slaba odbrana , bafalo prokleta ekipa. Sad da su dobili, uzeli bi sve

За Пата и Алена сасвим на месту говори доста њих да ће бити нови Брејди-Менинг ривалитет.... Какве завршнице синоћ, одличне утакмице, мало је фалило Брејди још један камбек да направи, ал' јбг, прејака је одбрана Ремса са Доналдом и Милером, мада и Купер Капа су пуштали јебено сам да се шета, контам блиц и све, ал' буквално играч Шермановог нивоа би им био довољан да макар делимично то затворе јер оно је ужас био....

Odoše Bengalsi u Superbol.

KARANJE DEBELOG RIDA I MAHOMSA, AJMO SF I DIBO SEMJUEL

Odbrane osvajaju superbol, napadi poduvaju

Повуче се ГОАТ деф јебемумиша.... А са њим вероватно и Гронк.

Probao sam da gledam americki ragbi ali je previse dosadan i sa previse prekida.

Uh kako si nas sad istrolovao.

Bengalsi jaci napad, konstantniji sjmu bili, favoriti... S druge strane nemaju iskustvo superbola, ipak dajem prednost remsima zbog iskustva

Moguce skroz da ce barou da se pogubi ko remsi pre par godina kad su pukli

Burou nije Gof. A Staford nije Brejdi. Videcemo. Odbrane resavaju, ko u u svakom mrtvom SB

Не дешава се често да једна екипа у Суперболу игра на домаћем терену, али већ другу годину узастопце имамо такав случај. Прошле године је Тампа лагано почистила Канзас код куће. Ремси су претходних година паралелно радили на томе да изграде нови стадион и да нападну титулу. Ја предност дајем Ремсима, али очекујем да утакмица буде на један филд гол.

Bolja odbrana uzela, iskr omiljeni period igre onaj sa sekovima. Onaj holding na kraju na kapu je kompenzacija za fejs mask na remziju.
Sve u svemu, mislim da su remsi zasluzili, imali su muda na kraju, odbranu koja kida i sansu koju su koristili tokom zasnjeg drajva. Bengalsi se usrali na kraju, onaj cetvrti daun za jedan jard duboko u svojoj polovini koje je istrcao kap prekretnica tekme

Defanzivni linijasi remsa pojeli ove

Одличан СБ, Ремси су доста комплетнији као екипа, зато су подоводили сад Стафорда, Милера и Бекама, још су ту Доналд, Кап и Ремзи и једноставно су доста комплетнија екипа, ал' Бенгалси имају прелепу будућност, поготово ако џеп среде, мада су Ремси и Тампин исто урнисали били у првом делу тог меча, јбг Доналд и Милер су силе једноставно....

https://www.youtube.com/watch?v=yL-4vY9BWL0&ab_channel=NFLThrowback

Ne razumem se u NFL niti malo ali odgledao sam 40 minuta ovog videa LOL

Je l pratite sezonu, plejof samo sto nije
Jebote ovaj iz bilsa hamlin, nadam se da ce se izvuci bratina