Prijava

...većina kvalitetnih, a trajno banovanih autora su ionako među-dimenzionalni vanzemaljski entiteti koji Zemlju posećuju na svakih u proseku 123456 dana... sad nam se odnekud smeju jer mislimo da ste ih banovali

недоличне слике, личне претње и угрожавање безбедности, одавање службених тајни, државних и акт велеиздаје, најаве терористичких напада, објаве забрањених организација и појединаца, вређање високих званичника и симбола државности, ширење мржње, радне и верске нетрпељивости.

има ли бољи аргумент од овога. Начи ЗА лололо

Ko će onda da jebe mater moderatorima preko duplih naloga ako se ovo uvede?

*ne bi

šta bi bilo sa trajno banovanima? da li bi i oni imali pristup zatvoru?

realno, kad bi se to uvelo, kontam da bi većina ljudi tela da stalno bleji u zatvoru, ako već nema cenzure i može se radi, piše šta oće. znam da bi ja prva tela.

Đes, ba, Lemaja, š'aima?

Ja sam za da zatvor izgleda ovako:
Napraviš sranje, ja te pošaljem u zatvor na "toliko i toliko" dana i ti za to vreme možeš da dolaziš na Vukajliju koliko god hoćeš, ali uopšte ne možeš da se loguješ.
Ukoliko se loguješ sa nekim drugim nalogom, ja ti na onom nalogu što je u zatvoru odmah povećam dane u zatvoru.

Mislim da će ovaj moj predlog najviše da se svidi Kaizenu i da će 100% biti odmah usvojen.

Кад Курд не би био партибрејкер не би било занимљиво, гори си од панинара.

Ne seri Pacove, sad ćeš u zatvor!

;-))

Види га матори ал се ускочоперио, сам нешто погрешио можда? Панинаро и ти сте као она два матора из што седе на балкону у Мапет Шоуу, само гунђате.

Kurd

Ja sam za da zatvor izgleda ovako:
Napraviš sranje, ja te pošaljem u zatvor na "toliko i toliko" dana i ti za to vreme možeš da dolaziš na Vukajliju koliko god hoćeš, ali uopšte ne možeš da se loguješ.
Ukoliko se loguješ sa nekim drugim nalogom, ja ti na onom nalogu što je u zatvoru odmah povećam dane u zatvoru.

Mislim da će ovaj moj predlog najviše da se svidi Kaizenu i da će 100% biti odmah usvojen.

Курде, мислим да си мог'о лепо, просто, једноставно, прецизно и надасве јасно ово да кажеш и у скраћеној форми која би гласила "Каизена боли курац".

дебели пацов
Види га матори ал се ускочоперио, сам нешто погрешио можда? Панинаро и ти сте као она два матора из што седе на балкону у Мапет Шоуу, само гунђате.

http://vukajlija.com/forum/teme/48432-predlog-zatvor?strana=3#post_2199891

Ниси требао да се бријеш, боље ти стоји брада лолололо

ахахахахахахахахахахахахахахах

Napravite lepo Vukajlija 18+ da ljudi lepo prave nedolične defke, postere i reakcije.

I u toj Vukajliji 18+ stavite pored reakcija definicija i postera "Amaterska POV ostvarenja".