Prijava

Ja bih se i zauzeo za to kod gazde, kada bih od vas dobio makar jedan dovoljno dobar razlog za tako nešto.

Ovako, samo pišete "Za!" i slično, a niko ne obrazlaže...

Па лепо рекли људи, смањење броја дуплих налога, иживљавање, а и она Брусова теорија је добра... Навучеш се на оно тамо, а мод ухвати да дресира ауторе враћањем из бана.

Pa niko nema konkretan razlog vec svi misle da bi to bilo super.

Курде, кад већ хоћеш да се заузимаш, заузми се да поправи баг са пратиоцима.

јееееесте и вукајлијхашки трибунал нам фали

Курде, кад већ хоћеш да се заузимаш, заузми се да поправи баг са пратиоцима.

+11111111111111111111111111

realno, ovo se nece skro napraviti...mozda bi cet bio OK za pocetak...a trebalo bi i neko dugme za totalno uklanjanje sa sajta

Valjalo bi malo nekonvencionalnosti da ulepša sajt. Počinje ovako da smara.

mene ne smara, al' bilo bi kulje mnogo... ŠALJITE NAS U TVORZA DIGRAMO BASKETA I DDIŽEMO TEGOVI !

Ja imam problem sa zatvorom, pijem pilule za "Iseri se ljuCki"

mlato, ne laži, inače ću da otkrijem svima kako zapravo lečiš taj zatvor... xixi

Ombrić, kol'ko se ja sećam skorije sam te otvorio kako valja. xixi

aha, iznenadio me skill tvog jezika xixi

Nisam znao da si mi ga preimenovao. xixi

šukno! nema dalje...

омбре амиго унбанован, фак јеа!

иначе, ако до овог дође, јел то значи да би ми дуплаци имали право да висимо и тамо и вамо? типа, са ризлијем сам у затвору, дркам на линкове које каче робијаши, а са леприконом освајам туђа срца и увлачим се људима у кожу ?

ју хев мај воут!!1 +1

http://www.onlinegames.com/basketball/?b5h6y6rm8j
Ево, сад имамо и баскет да играмо у творзији.

Što me dovodi na ideju da napravim boot koji će da prođe kroz celu vukajliju, uporedi postove, vreme postova i odredi koeficijent duplog naloga za sve naloge.
Trebalo bi mi malo saradnje za ovo. Pošto ne bih da boot uruši bandwidth. A ujedno bi mogao prvo da izmerim, u koje je vreme najmanja aktivnost na Vukajliji, pa da tada pustim boot. To bi bila predradnja.
Zanimljivo za jedan naučni rad... Onako obaveštajnog kraktera, kakve prave mladići sa američkog MIT.

Za. Odlična je fora. Čovek će moći, tako banovan, da istrese negativnu energiju i vredja po zatvoru. Dakle, verovatno ce se po zatvoru raditi sve ono sto je zabranjeno ovde, pa ce se onda po isteku bana ispumpati ta potreba iz coveka i bice manje sranja. Valjda. Ako podjem od sebe onda će biti isti kurac. Ali generalno, biće bolje. Ko drugome jamu kopa libretadores.