Prijava

Zanima me kakvi su bili vasi 18-i rodjendani? Da li ih pamtite i po cemu? Mozete da ispricate slobodno neki dogadjaj sa istog.

Сјећам се да сам имао жгаравицу и да су ми хемероиди били упаљени ко 7 секретара СКОЈ-а.

Ја се напио ко пичка. И то је отприлике све чега се сећам.

stan bio demoliran, parfemi pokradeni, parket se podigao od prosutog pića, 2 tuče i svašta još ...
pored ovakvih prijatelja, neprijatelji mi nisu bili potrebni.
a, da, i dečko me šutn'o.

ne sećam se, bilo pre 22 godine...

moj 18ti rođendan pamtim po tome što su na njemu bili moj brat, njegova devojka, moj najbolji drug, i još dva druga koja su se zakačila i još jedna drugarica koja je došla sa drugom na rođendan da me ispoštuje jer joj je verovatno bilo žao...eto, a platio sam zakup i piće preko 600 evra

Sećam se da smo izlomili brdo čaša... ostalog slabije se sećam...

Ovo mu dodje kao tema "Najludja stvar koju ste uradili kad ste bili pijani".

Мој 18. је за 2 године, и нећу га славити.

Мени жао што немам слике ође тренутно, само бих избачио једну слику, била би довољна.

Хех, славио гајби. Реко овим мојима да ми не купују ништа, само нек дођу, они као, ма ајде, шта ти је, узећемо ти нешто, ја опет, не треба бре ништа. И не купе ми ништа.

Kakva je ludnica kod mene bila ... slavio sam od ranog jutra sledećeg.. jutra ... Prvo sam se probudio pa sa dva druga pošao na kurve. Posle sam otišao na kurve, a kasnije sa najboljim drugom na kurve. Pukao sam nešto preko 400 eura, al sam makar jeba' ka' avetan ... I pomogao jednom drugu da skine nevinost... mislim, platio sam mu kurvu. I to je sve čega se sjećam, zaboravio sam mnogo toga jer sam bio mrtav pijan.

Мора да је тад уцрну гору било много лијепих ђевојака

ja se uopšte ne sećam... a i bilo su to mračne devedesete, drugo je to vreme bilo...

Kućna varijanta, bez ikakvih sranja. Nisam imao nešto para za te lokale i pičke materine. Sklopio kući, pozvao najbolje prijatelje i prijateljice, sprdali se, jeli, pili, pikali muziku, gitaru i PES, i bog da te vidi. Meni milina bilo.

Ne sećam se...a valjda smo na tom rođendanu slušali novi perspektivni bend koji se baš tada pojavio, EKV. :-)

Ne ukapirah što si htio da kažeš sa ovim gore ... Oćeš da kažeš da našim kurvama nešto fali?

Nego nego odgovaram Smarku, pokušavam da budem duhovit, al ne ide mi nešto.