Prijava

Jebomater, kod vas onaj duvan Zlatnik, 30g košta nešto preko 200 dinara, a isti taj duvan ovdje, za iste pare dobiješ 100g.

sad ce vam poskupe cigare, od jula se menjaju akcize ponovo.

Taj zlatnik je krdža abnormalna. Prekrš

VelikaKonzerva
sad ce vam poskupe cigare, od jula se menjaju akcize ponovo.

PRESTACHEMO DA PUSHIMO

Kakvo ručno motanje, nemam ja živaca za to, ovako uzmem mašinicu, smotam ujutru 20 komada, napunim tabakeru i vozi.

kad sam pri parama pusim kamel
drzao bi preko 176 kamela gajbi
i spurnjao za manje od 12 dana

Purnjao blue vinston zadnjih 2 meseca, skontao kako sam dao 13 hiljada samo na to, danas uzo dram svetli, vratio se ručnom motanju

Ručno motanje keva.

smotam ujutru 20 komada

Ovo ne pije vode, to mož kad si kući pa kao smotaš, a da ustaneš 20 minuta ranije da bi namotao cigarete e to bi voleo da vidim

NINCHILO TROLUJESH OWDE A PUSHISH MALBORO

NINCHILO TROLUJESH OWDE A PUSHISH MALBORO

Stvarno puši marlboro lolo

Ja ne motam, imam love za bacanje jer lova i jeste za bacanje nije za čuvanje zato što oće da pojede inflacija jbg ante marković i avramov dinar

Trenutno pušim kurac, nemam ni za Drinu kad dođe kraj mjeseca. A jebem li ga, sad sam svakako zaludan, krenuo ispitni rok, i ne izlazim iz kuće, ako za nešto imam vremena to je motanje, taman u pauzi učenja, aktivni odmor, kurac-palac.Da mi oće stić' kinta, da se bacim u kupovinu duvanske opreme.

Počeo sam bio da pušim prvo captain black, jer mi je paklica bila prejebana: belo meko pakovanje sa crnim jedrenjakom, posle ga nešto nije bilo i počnem meki marlboro par godina, pa mi postao nekako suv i onda sam oko 5godina pljugao vinston classic, 100s mi nikako nije odgovaro, skroz druga cigara. Onda mi se i on nekako smučio i zadnjih par meseci isprobavam duvane i taman kad sam hteo da odustanem i od toga, uzmem danas mohawk i planiram da se zadrzim na njemu, bas mi paše. 900rsd je konzerva sa 250praznih cigara, prodaje se u zajedno. imate li kakvih iskustava sa njim?

Oće od toga droga da uhvati.

Ćek, niko od vas da spomene Stanley Belgijanca? Niko? U vašu nesmotrenost i čast palim Stanley Zwaar, ručni rad, bez filtera, ako se trujem, trujem se do daske. Ovdje ubosn' tricet grama izađe nešto oko 2 evra, možda malo više, ne znam (dizali su opet cijene, ruke mi pootpadale). Mene kolega sa fakulteta navukao na isti, duvan je odličan, a i uštedi se, obzirom da sam prije motanja mlatio 2 kutije kratkog Winstona crvenog na dnevnoj bazi, a sada 3-4 , ponekad i 5 dana. Sad kad krenu ispiti, onda prepolovite komotno, ali ipak, ušteda je ušteda. Golden Virginia Zelena, svi je nešto hvale, ne znam, slabo za mene, ali lijep ukus. Zlatni Dukat American Blend, prvi put kad sam probao, bio mi je vrh vrhova, kako sam Winstonom podigao šprulju visoko, ništa sem Stanleya Zwaar me ne zapara po plućima kako valja i trebuje. Okus je stvarno dobar, ne sporim, ali ja volim jake duvane, i sve crveno, pa ako ustreba i meki Fast...

koliko sporo vreme prolazi bez zapaljene pljuge taman da cestitam sebi pljugom jer mislim da nisam zapalio 3 sata fazon,ono proslo 26 minuta fazon

Ne računaš više vrijeme po satu nego po ispušenim pljugama.