Prijava

Može li neko da mi objasni zašto se ljudi koji puše redovno nerviraju kad otvorim prozor kad zapale, pa druže ti meni bogomdani vazduh truješ ne ja tebi

Može li neko da mi objasni zašto se ljudi koji puše redovno nerviraju kad otvorim prozor kad zapale, pa druže ti meni bogomdani vazduh truješ ne ja tebi

Imaš sranje drugare jbg. Imam jednog ortaka koji je baš sportski tip, vozi skejt i rolere ceo život, borilačke veštine, brejkdens, sad i DIF studira, generalno sport mu život. Često bleim kod njega i u njegovoj sobi se ne puši, uvek izađem na terasu da zapalim. Ako nekom smeta duvanski dim normalno da ću da ga ispoštujem.

Brate ako znas da sam pusac i neces mi dati da pusim u dnevnoj sobi nemoj ni da me zoves. Mogu da iskuliram jedino ako imas klince tu ili trudnu zenu.
Edit: ko skecuje u vezi pusenja celava mu keva
Edit2: pricas o njegovoj sobi znaci s matorcima zivi student jebeni nista idem ja pozz

pa ono dnevna i je za pusenje, ali spavaca i ne bas al retko ko zivi sa roditeljima i ispod 25 je ce da dovodi ortake u dnevnu gde uglavnom bleje roditelji

Antipusacka histerija je sto puta gora od feministickolezbejske.

Proizvodjaci duvana su izgubili marketinsku bitku sa mnogostruko vecim zlikovcima, proizvodjacima lekova i alkohola.

1. U Evropi se pusi 300 godina, simptoma slicnih kanceru nije bilo do nuklearnih testiranja i zagadjivanja hrane pesticidima.
2. Duvanske kompanije pune 12 % srpskog budzeta, daleko vise od svih ostalih grana privrede.
3. Nemerljivo puno novca se izdvaja za donacije zdravstvu i obrazovanju.
4. Nigde niste procitali da je neko popusio dve cigare pa pobio familiju i komsiluk, sto se ne moze reci za lekove, drogu i alkohol.

U Evropi se puši 400 i kusur godina. I naravno da su ljudi umirali od raka, zajebi te Miroljub priče. Ne kažem da je od duvana, jer od toga nisu ni mogli da dobiju s obzirom na to da je čist duvan obična biljka.

Ako nisi čitao, preporučujem "Cigarete su uzvišene", knjiga je sjajna.

Matirao te Drug Bombase

Vrlo je nelogicno da se GMO hrana, sumnjive vakcine, pederluk i tako neke stvari namecu kao nesto normalno, a da se duvan napusava samo tako. Cim mi je to postalo sumnjivo propusio sam posle 5 godina apstinencije, za kojih sam se razboljevao u proseku 3 do 5 puta godisnje, imao simptome Kronove bolesti i teske depresije. Sad pusim kao lord, tako se i osecam, pa me bole kurac, neka je i tacna ona da pusaci zdravlje iz buducnosti menjaju za srecu u sadasnjosti.

Imaš sranje drugare jbg. Imam jednog ortaka koji je baš sportski tip, vozi skejt i rolere ceo život, borilačke veštine, brejkdens, sad i DIF studira, generalno sport mu život. Često bleim kod njega i u njegovoj sobi se ne puši, uvek izađem na terasu da zapalim. Ako nekom smeta duvanski dim normalno da ću da ga ispoštujem.

Super od tebe perihno, ne bih to tražio nikome doduše

Antipusacka histerija je sto puta gora od feministickolezbejske

Nsr

Brate ako znas da sam pusac i neces mi dati da pusim u dnevnoj sobi nemoj ni da me zoves. Mogu da iskuliram jedino ako imas klince tu ili trudnu zenu.

Pričam za ljude sa kojima živim uglavnom. Nikome nikad nisam tražio da ugasi cigar ili da izađe i neću ni početi, ali vazda dobijem nekakvu smorenu reakciju kad npr. otvorim prozor jebeni. Okej druže pušiš niko ti ne brani, pusti mene da ne pušim.

dobićeš kancer svakako msm jedeš paradajz koji niče iz neizvađenih kasetnih bombi i živiš u državi koja ima pančevo što ne bi pušio

Vrlo je nelogicno da se GMO hrana, sumnjive vakcine, pederluk i tako neke stvari namecu kao nesto normalno, a da se duvan napusava samo tako.

Ахахаха јебем ти курац болесни! Задавих се у пичку материну!

Бомбаш
4. Nigde niste procitali da je neko popusio dve cigare pa pobio familiju i komsiluk, sto se ne moze reci za lekove, drogu i alkohol.

А јуче сам ето баш прочитао да је један узео две дроге уз пиво цело и убио децу своју уништи дрога три живота јбг, а до тада добар човек био, једном чак додуше бенседин попио али је убио само мачку тад