Prijava

ps
Obavesti nas samo sta si odlucio

Prebacio sam se na zelenu virdžiniju. 50 kinte skuplja ali pušim ko čovek.

Eto vidis kako moze

Osećam se preporođeno, uživam u cigarama opet.

To, Mickey, grčki duvan šije.

A kod zelene Virdžinije nervira me samo onaj miris na amonijak koji je sve jači kako kesica dolazi kraju. Inače, možda i najbolji duvan za motanje. I Old Holborn je klasa, samo što mislim da nema kod nas više da se kupi. Vidim i Mc Baren Original choice da hvale, ali nisam naleteo na trafikama.

Ако можете да приуштите, купујте неки квалитетнији дуван, да бисте остали што дуже са нама и развесељавали нас.

Crni danhil pusim od kako se pojavio. Ostale ne mogu ni da pridju ne racunajuci premijum cigare tipa magnum

Ostale ne mogu ni da pridju ne racunajuci premijum cigare tipa magnum

Što se magnuma tiče kupujem im samo kondome xexe

Kad jedan brend ima vise boja, uvek je muska cigara crvena. Najpuniji i najsnazniji ukus. Drugi razlog zasto je primarni brend uvek crvene boje jeste iz razloga sto se crvene cigarete iz nekog razloga uvek najbolje prodaju.

Plavi, crni, beli i slicno su hipsterske gluposti , cigarete za zene i slicno. Naravno, ne sporim bilo kome pravo na licni ukus i misljenje samo iznosim svoje.

Tačno, to ti je kao sa sportskim klubovima, crni je uvek za pičke i pozere, crveni je za prave ljude.

pa nema bas veze jedno sa drugim, ali ok ako ti kazes

jesi li ti nikotinski zavisnik remoe

zamisli sad isti ovakav samo bez nalepnica

jesi li ti nikotinski zavisnik remoe

Jok, palim kada pijem uglavnom. Crveni Marlboro, meki kratki ili cigarilose povremeno.

ja camel samo i to jednom godisnje fazon na bir gardenu ne znam sto me tamo privlaci

Ma ja kada izađem negde, pola pljuga regularno ispušim, pola jebeno pućkam, jer imam potrebu da imam pljugu u rukama kada imam pivo ili viski ili radžu. A kao neko ko ne pali stalno, svaki dan, baš nisam u stanju da popušim dve pakle Marlbora za veče. U suštini, volim miris pljuge. Kod cigarilosa volim i miris i ukus, to je druga stvar.

poneka pljuga, viski, i naravno dobar film ;)