Prijava

Da.
Eto može i neka defka da padne na tu temu

Šalabajzeru, pušiš zlatni 100s? Crveni?

Da, više ni ja ne znam koliko godina. Jedna od rijetkih cigareta koje ovi falšeri nisu upropastili...

Drum je 220 din. i 40g je pakovanje. Ukus je odličan, prezadovoljan sam. Inače probao sam neki šatrohercegovački koji sam dobio iz Mladenovca(?!) i zbog njega sam prestao da pušim na nedelju dana jer mi se smučio život, toliko o tome.

Moj ćale je pre jedno 5 meseci prešao na duvan. Puši mnogo manje, i jedno pakovanje druma mu traje oko tri dana, isplativije je.

Ja to u ime ćaleta, pošto nisam pušač.

Drum je 220 din. i 40g je pakovanje. Ukus je odličan, prezadovoljan sam.

Koliko se cigareta, orijentaciono, može napuniti od ove količine duvana?

Морам да се упишем овде, јер мој ћале хоће да пређе на дуван, па да видим о чему се ту ради.

Koliko se cigareta, orijentaciono, može napuniti od ove količine duvana?

Меишчини неких 30

Da se duvan ne bi presusio, samo u kesu stavis malo kora od pomorandze.
I pevas: "Slavim Slavu Svetoga Jovaaana, pusio bi al nemam duvaaana"

Ako motaš u malu rizlu sa sve filterom dobiješ jedno 50 do 60 cigareta od 40g, rekao bih.

Pa ima tema, pisali smo mi o tome disertacije -.-

Kako se zvala tema Skočimiš?

а добро, погреши човек... иначе, занима ме, имал доле код вас онај дуван у оној конзерви, од 400 грама? и пошто кошта то доле. овде је багатела у односу на нормалне цигаре, 21 ојро, купијо 13.12. а трајаће ми сигурно још неких неделју дана, па ти види дал се исплати

Još nisam nagazio taj duvan u konzervi. Ajde baci neku sliku, da znam šta da tražim, pošto planiram malo da se cimam oko ovoga.

Ja mislio to tema, ono, kojecigare gotiviš. Pregledaću je kasnije da vidim šta ima tu zanimljivo.

Дуван у конзерви је за лулу, није за мотање.

Covpa ti mi pored erotike deluješ kao stručnjak za ovo. Kada budeš imao vremena, baci neki post malo o tome.

Valja ubaviti list kupusa ili komadić jabuke u kesicu sa duvanom, ako vam je suv duvan.
Mašinice su fensi, ako već pušite duvan, rolajte ga ko ljudi, nemojte se preseravati sa motalicama.

Ja pazario ovo pre nekih desetak dana i sada to pušim...
Ova mašinica(na kofi) je oko 3€, papirići sa filterima(kutija levo) su 1€ za 250 komada. A na duvanu se vidi cena.

Ovde je pakla cigara oko 5.5€, a ovo dođe nekoliko puta jeftinije, a i lepše je da budemo iskreni...

http://www5.picturepush.com/photo/a/11766533/1024/Anonymous/IMG-0201.jpg

Ja ću sliku da bacim kasnije kada dođem kući. Nemam SD karticu na telefonu, a neće da slika i slaže u memoriju telefona, pa moram Elin d'uzmem.