Stop apatiji!

  1. Ганеру, то је добро кад се човек може задовољити ситницама. Неко је једном рек'о да није богат онај који много има него онај коме мало треба и био је у праву.

  2. Ono što čoveka mož da ubije fino je nedostatak fizičke aktivnosti. Smogni snage i odupri se apatiji tako što ćeš trčati, skakati i raditi neke vežbe.

    Depresija je boles 21'og veka jer smo svi postali asocijalni sa ovim govnima intrenteskim.
    Čitao sam da je prirodni lek je da se fizički iscrpiš i onda se oslobodjaš nekih kuraca u organizmu i osećaš se bolje.

    Nadji devojku, ne mora da bude prepička. Ustvari neka je i grob, opet je žemsko. A žemsko ume da promeni čoveka bolje nego sve ostalo.

    I ako si već toliko skenjan isključi se malo sa interneta, pročitaj knjigu neku

  3. Nauči da uživaš u mizeriji, život će ti odmah postati zanimljiviji i ispunjeniji.

  4. Uzmi šetaj, pa onda čitaj. Il', najbolje, uzmi da izčavaš neku oblast o kojoj pojma nemaš i koja je van tvog fakultetskog opsega nauka koje učiš, ništa bolje od toga.

  5. Odem do kafane na pivo i muziku, uvek mi bude bolje.

  6. Otiđi na Sokolac i osuj mater prvom koga vidiš.

  7. smorka ,čitam šopenhauera trenutno, ne pomaže baš. (čudna mi čuda)

  8. Ponovo pocni da gledas Nindza kornjace.

  9. Платиш курву.

  10. Jebeš ravu, imam ribu. Mada, ono, da možeš da je sado-mazo uništiš, bez da razmišljaš šta će reći sutra i da li će misliti da si lud. Hohoho, možda jeste vredno par soma.

  11. Idi bre šetaj, slušaj muziku, čitaj. Gledaj filmove poput seven pounds i personal effects
    http://www.youtube.com/watch?v=FzQSJy_hN9k

  12. Nema veze što imaš curu, kurva je nešto posebno, treba to iskusiti, samo se nemoj navući, ko droga je.

  13. Duče je odlično rekao! Samo uzmeš sluške (meni ukrali MP3, osećam se kao totalni hendikep od čoveka), pičiš muziku koju voliš i šetaš. Ništa lepše, ja mogu tako po pet sati da naguram. :) Ali izučavanje nečeg novog... Stvarno može biti kul. :)

  14. Pa Molderi moraju na isti način. :P
    Meni se sluške sjebale a nemam para za nove, zato što su one obične feces i od njih bole uši, pa mi trebaju spešl.
    Ili kazniš sam sebe.

  15. Aj jedan dan da pustimo zajedno neki ejlijen film. :)

  16. hahaha, hajde, ti nađi neki :)

  17. Aj, pretražiću net, ne znam da li si odgledao onaj što sam gledala pred ispit? :)
    http://www.youtube.com/watch?v=-ncwCETyQlk

  18. Crkle mi sluške, imam samo one za komp. Jerbo, šta će reći po čaršije kad me vide s otim na glave. :)
    Sad baš krećem maturski da radim, nuklearnu fiziku, ne znam koliko će biti inspirativno, ali će u svakom slučaju biti jebada.

  19. E nisam pogledao. Hajde može, meni svejedno :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.