Prijava

Mišljenja sam da bi ove majice postale trend među hipsterima. :)

Ја сам, рецимо, мишљења да би ово био хит међу напаљеним клинцима, као SWAG дуксеви и слично, и да би само заинтересовало још више ретарада да дожу на сајт. Мада, боле ме, то је посо за модераторе.

majica za krečenje.

Di su majice što ste obećali? LOPOVI LOPOVI LOPOVI !!

Људи немају леба да једу а ви не дајете мајице за џабе. Само јебете овај напаћени народ у мисионарској и доги стајл пози! Нерадници!

Кад смо код штампања мајица, одштампајте мени једну дваиксел са овом сликом
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/550165_3063243788019_367434650_n.jpg

ja došo, kažu ljudi dele se besplatne majice

Nema ništa, brate, nasamareni smo.

vratite narodu pare izrodi jedni!

Oću moju majicu, zapaliću vam sajt!

Opljačkaše ovaj narod.

А било би много популарније кад би било још нешто на мајицама. Рецимо да на тој мајици ВУКАЈЛИЈА.ЦОМ има оллаников аутограм ја не бих из ње излазио.

Ja ću da odštampam par majica i da dođem na ono okupljanje i da vam prodam za troduplo veću cenu. Onda ću od tih para sve da vas častim pivom, pa ćemo na kraju večeri svi da povraćamo po tim majicama.

Где се окупљате? Какве мајице?

minus, bio ovaj predlog već jednom (davno).

inače, ne nosim nikakav reklamni materijal na sebi.

osim ako mi daju kintu.

imam čak i neku defku na tu temu.

mrzi me da sad tražim.

dzordi,potpisacu ti se na sisu

Саниро сам повреду. Капирам да бих мого у њима пикат баскет.

AJ to sve, nego možda ljudi pomisle da sam moderator pa te ufati ova današnja mladež nedje na parkingu sa bejbolkama i da izlemaju ko vola jer "TI ĆEŠ NAMA DA BRIŠEŠ POSTERE I PRAVIŠ LIMITE PIZDA TI ADMINSKA.. ZVIIIZZ"

ali možda se žene sa vukajlije lože na moderatore, znaš ono, moć, slava, možda te uhvate negde na parkingu i odljube te kao što te niko obljubio nije