Prijava

Taj spomenik meni da sam na vlasti ne bi stajao ni sat vremena tamo.

Da sam ja na vlasti umesto druga Riđeg, ja bi prodao Kalemegdan i Cigan-malu Trantalinu i Kusti da snime serijal filmova "Đango protiv bele kuge".

Pišem ja lagano Bruce knjigu o našem Đangu. Kusta će imati tu opciju da plati keš za prava za film. Već sam jedno 20 strana napisao, prve knjige. Biće trilogija naravno :)

Viva Vox na promociji trilogije u organizaciji Biljane Srbljanović i Olje Bećković - pa ko preživi neka priča :)

Biće to ok promocija. Već vidim goste:

1. Veran Matić,
2. Mali, debeli iz Tito i ja (više nije mali)
3. Miki iz velikog brata
4. Sergej Trifunović
5. Jugoslav Ćosić
6. Marijana Mićić
7. Sonja Biserko
8. Nataša Kandić
9. Boris Tadić (on je svuda gost, pa će doći i tu gde je u principu solidno opljuvan u knjizi)
10. Aleksandar Šapić (doš'o da mi preti jer sam za njegovog gazdu pis'o da je cigan)

Pašće mi još njih na pamet lagano.

Inače jedno od jela će definitivno biti suši.

nemoj onu Lihtovu da zaboraviš, obavezno pored sušija da stoje duvan čvarci i kavurma, a ako se iznađe mogućnost cimni i Gorana Davidovića da svrati sa ortacima :)

Ja sam nešto mislio desetak ljudi odavde sa sajta da banu na promociju da mogu da se sprdaju sa ovima lololo

Biće čvaraka ne brinite braćo.

Da jebote, Čanak. Kako sam ga zaboravio samo. I Sonju Liht i Antonelu Rihu.

Хехе.. Ови Албанци на Косову су до сада из чистог задовољства уништавали српске нагробне споменике, а данас из освете за уклањање овог прешевског.

Е да, Џони, ували ту и Оливеру Ковачевић.

Jeste i Olivera mora. I Ivan Ivanović.

Ja cu da dodjem obavezno i da salecem Antonelu Rihu...
Znam da sam nenormalan, znam, ali gledao sam svojevremeno uratke velikog Harryja S. Morgana i u serijalu "Maximum Perversum" je bila jedna ista ona sa ogromnim dudarama... I jos joj ime zvuci ko neka boles...
I Marijanu Mateus da zovnes i MAJU NIKOLIC bre kako nju da zaboravimo, a ona obrazovana devojka i to sve...

Vidiš, koleginice spisateljice sam zaboravio. Mirjanu Bobić Mojisilovanović i Natašu Bačijć Alimpičić takođe. Kao i onog što je režir'o "Šišanje", Đurička, Koju, Bjelu i Srđana Dragojevića. Oni bi isto mogli. I Azdejković takođe i onaj vođa gejova sa onom bradom kao isto.

И ону смрадину што је направио Српски филм...

E da, može i taj.
Ma biće to promocija u fulu.

Ja sam nešto mislio desetak ljudi odavde sa sajta da banu na promociju da mogu da se sprdaju sa ovima lololo

Masakr!

Masakr!

Kakvo bi to bilo gađanje glinenih golubova i možda i najgledaniji snimak na Ju tjubu u Srbiji svih vremena lolo

Ne mogu da čitam sve komente, ali imam i ja nešto d'izjavim za Dnevnik:
Ovo za mene nije vest. Da smo srušili takav spomenik u Prištini OK. Ovako zakasnili su par meseci sa uklanjanjem istog. Plus ruše ga "pod okriljem noći", k'o Otpisani.
Pa jebote, nisam fan Putina, al' da neko njemu kaže dođi i sruši ga (k'o što poručiše Šiptari Dačiću onomad), on bi u najmanju ruku "adresirao" jednu raketicu na tu lokaciju.
I, da

Johnny Kurajber

Taj spomenik meni da sam na vlasti ne bi stajao ni sat vremena tamo.

Jedan sat? "Mnogo je kume, mnogo!"

RD, kasniš bre ko Dačić u Preševo - mi smo ovde odavno prešli na Đonijevu trilogiju Đango i kamen mudrosti :)

Ja do '99 nisam ni čuo za jebeno Preševo ni Bujanovac, a za Medveđu sam znao, ali u pitanju je selo kod Trstenika. Znate koliko prosečnog Srbina zabole za taj dole kraj i taj spomenik, pa ne može da ga ubode na karti, a kamoli nešto drugo, da nije i preševska dolina sveta zemlja i srce Srbije? Bič pliz!

Šta ću kaCam seriozan.