Prijava

aj nju probijemo!

lolololo

Treba jebati ovaj Telegraf gadno,vidimo se ovde kroz mesec dana kad svi zaborave na Zokija
Samo udaraj kontru

Па јеб'о те... какво срање направише ови новинари. И они примају плату, а вукајлијаши ништа? Није проблем што су узимали слике одавде и стављали на своје портале. То је океј, шта фали... Проблем је ово кад дође да интервјуише човека, каже му да понавља "печат, печат, печат" три минута уместо да направи нормалан интервју са евентуално неком форицом. И ове глупе слике што су они правили без икаквог смисла...

pa šta uradiše sa čovekom...
Isekli su sav intervju oko toga zašto je uopšte i protestvovao taj dan i zašto su se okupili. Bole ih kurac. Jebeš poslove i plate, daj gladnoj masi smeha i sprdnje na tuđ račun.
Jesu li svesni koliko preteruju sa tim usiljenim humorom?
Hapsio bih i sprovodio u logore sa pečatima na rukama!

Ај ударајте катанац на тему, последњих пар страна све сама говна.

Не пар, него 20 страна су голо говно.

Fora je umrla, a mi je i dalje silujemo....

Znači da mi jebemo do smrti, pa čak i posle...

Закатанчите је, а ми ћемо стрпљиво сачекати први Амиџи шоу. Познавајући његов укус не морамо да бринемо.

Al sam zakasnio na ovu pečat maniju... Još sam imao ideju za nekih par mojih kreacija, al propalo... Fora je izlizana...

Јбг брате, нисмо те могли чекати.

Ај ударајте катанац на тему, последњих пар страна све сама говна.

Može pod ključ.
Bilo interesantno pa prošlo, sad mi ide na živce. Na fb-u svaka druga slika, status ili komentar o jebenom pečatu. Aman!

Kako se prodo čiča...

Дефинитивно катанац овде.

A jebote, ovi klipovi da ti se život smuči.... A deda sve jedva čeka da ga neko pozove... Još ako bude na nekoj reklami na TV-u...