Prijava

Kao sto mnogi ne znaju razne firme na nasim prostorima (a i sire) trpaju neke neocekivane supstance u svoje proizvode. Mogli bi ovde podeliti svoja saznanja.
Evo ja prvi da pocnem. Pre neki dan majstor za ves masinu bio kod mene i rekao da ne koristim Merix prasak jer trpaju gips unutra

U koka kolu stavljaju kokain!!1

Ne koristite prašak za veš na koji je nacrtan limun jer u njega stavljaju pravi limun a ne koncetrat ka u sokove što stavljaju.

Kokice od Marba sadrze visok nivo olova ili gvozdja i aposlutno ih treba izbegavati.

Мој друг нашао шраф у паштети.

Мој друг нашао паштету у кликеру.

Кад већ неко помену кокаколу горе, да кажем да су сва она силна тужења компаније у Америци због тога што је њихова кола много јача од наше, не знам ко ми рече.. Слободно је можете пити уз поподневно трпање

Ja našao Isusa u Smoki.

Перовић

U koka kolu stavljaju kokain!!1

А ја сам чуо да кокаин мећу у дрогу.

Има једна кафана Запињач, тамо стављали антибиотик у кремпиту. После преименовили локал у етно кућа Десница, па избацили кремпиту.

Ja sam pronašao sreću u šljivovici.

Bolje onda taj kokain što 'ide' u kolu prodaju 'vako, više će dobiti lolo.

jedan moj ortak našao parčiće stakla u flaši koka kole. zvao ih, a oni mu rekli "samo zamenite flašu u prodavnici" a on kaže njima "aha, mogao bih to, a mislio sam možda da pozovem pepsi, sigurno bi im ta informacija bila zanimljiva". kažu oni njemu da ipak ostane na vezi, prebace mu nekog direktora nečega, ovaj mu se naizvinjavao, poslali mu ne znam ni ja koliko pakovanja koka kole, silne neke majce, kape, kišobrane, šolje, pičkematerine od promo materijala. posle se kajao što ih nije malo više pritisnuo i tražio lovu...

А је л' мор'о да им претходно докаже да је наш'о стакло у флаши или су му одма' поверовали чим је поменуо Пепси?

c, odma mu poverovali. uzeli su oni tu flašu, bila je neotvorena i videli se staklići (on nije vido kad je uzimao)

moja drugarica je našla kesu u pizzi, jel se to računa?

moja drugarica je našla kesu u pizzi, jel se to računa?

која су то говна некултурна... пази, италија, европска унија, квази култура, туристичко место, а овамо бацају кесе по граду... серем им се уста жабарска

Ја нашо накриво залепљен филтер на пола пакле пљуге Малборо голда и кума ме научи дим да се жалим (ради тамо), ја на портирницу и дам им ону паклу лоше залепљену а они мени два бокса истих .. слатко се отрух ...
А, да ... а у кесици јумисове супе нашо сам живог црва ... и нисам се жалио .. само више не купујем ништа јумисово ..

Нашо бубу у лебу. Први пут ми се згадило и нисам јео леба пар месеци. Смршао сам десет кила. Иначе, ко зна колико пута сам појео инсекта а да нисам приметио.

Moj drugar nasao kamen u pasulju u menzi.