Prijava

Moj drugar nasao kamen u pasulju u menzi.

mi smo jednom nasli pravo meso u menzi :D

mi smo jednom nasli pravo meso u menzi :D

E moram da priznam da je to već podvig.

Moj ortak našao zub u pljeskavici. Ja se prevrnuo.

Kad pomenu neko jumis, nomad jedem supu jumisovu sa drugarom, doduse istekao rok nesto kratko al nismo odmah provalili i pojeli po tanjir kad primetimo desetak mrtvih crva unutra. Verovatno smo pojeli ponekog.

Pronađoh svinjsko oko u kobasici.

nasao sam jednom zenku pacova u flasi piva

Devedesetih smo dobili flasu piva sa dobrih 0.1kg peska na dnu... Provalil smo to nakon sto smo pola ispili... :(

YeahBatch

Нашо бубу у лебу.

И ја исто. Био сам клинац, показао матором и он ми обрусио : "А штас ти, вегетаријанац?"

moja drugarica je našla kesu u pizzi

Moj drug naš'o flaster! Bljaaaak!

I kamen u pasulju sam našla, al ko mi kriv kad sam tad uzela ručak iz nekog restorana(nagovorila me mama), a oni tamo na veliko, na rinfuz tovare...
Otisaka šminke na čašama kad u kafiću naručim ćepi mali milion, ja sam ko ukleta! A stvarno sam picajzla po tom pitanju. I sad samo moram žestinu da pijem :)

Pronađoh svinjsko oko u kobasici.

ja samo kapak sa trepavicama...

Ја сам једном нашао црва у јабуци :О

Kao pekar sam u džakovima brašna pronalazio metalne ploče, komade plastike i naravno crve (što je ustvari dobro sa crvima brašno, jer je to ustvari netretirano brašno), a takođe znam da se koriste razni aditivi radi poboljšanja ukusa, obima i ostalog kod hleba i peciva. Napominjem da su uglavnom aditivi u onom najobičnijem "belom" hlebu ustvari uglavnom gluten, askorbinska kiselina. U TZV.Crnom, raženom, ciabati i ostalim nazovi "zdravim" hlebovima ima više aditiva nego u gaziranim pićima poznatih proizvođača. Koriste se razne kiseline, aditivi na bazi ptičijeg perija i sl. Tako da ako želite zdrav hleb, jedite onaj najobičniji, jer u njemu ima brašno, sol, voda, malo ulja ili masti i glutenski aditiv. E sad, možda naiđete na neku dlaku ili možda koju muvu, ali to je sve.

Ај кад смо код супа у кесици, оће неко да ми објасни ону фору кад једем супу од печурака из кесице (али само од печурака) па кад кашиком загребем по дну тањира и осетим како нешто шкрипи под кашиком (можда ја трипујем, али у 9 од 10 супица ми се догађа).. нека ме неки зналац убеди да то нису силикати од мајке земљице коју кусам ...

Ово је оно жабарско срање. Јебем им мајку ненормалну, мажу ове црве на леба и једу.

Ja naš'o krem u kroasanu.

Ja neku igračku polarnog medveda u pasti za zube. Ajde da je bila neka fensi pasta pa da poverujem da je deo kampanje, nego Kaladont.

Ja naso fasadu u kvoteru.

Iglu sa crvenim koncem u hlebu. Posle mi se baba potukla sa komšinicom, jer su ga zajedno kupovale da ne kažem ispipavale u radnji, pa pomislila da nam baca čini. tog dana sam se naslušala psovki za čitavu vuku dok sam cepala isti sa eurokremom.

Ja radio u jednoj pekari i jebem li ga, imali smo neku četku za premazivanje peciva sa uljem (zejtinom) kada se isto ispeče, i fala kurcu da sa iste otpadne po neka dlaka i završi na kifli ili nekom pecivu. Ko uzkurac, naiđe neki lik i počne da galami na prodavačicu što je naš'o dlaku. Ali najjače je to, što je istoj rek'o: Koji kurac je ovo?! Dlaka! Pa jel vimate pekare ili veprove ovde?! I ko uzkurac ja nailazim ovaki čupav da vidim kakva je galama. Jebem ti život, cela radnja blenula u mene.
EDIT:

фатал ерор

Ај кад смо код супа у кесици, оће неко да ми објасни ону фору кад једем супу од печурака из кесице (али само од печурака) па кад кашиком загребем по дну тањира и осетим како нешто шкрипи под кашиком (можда ја трипујем, али у 9 од 10 супица ми се догађа).. нека ме неки зналац убеди да то нису силикати од мајке земљице коју кусам ...

U svakoj jumisovoj sa pečurkama sam iskusio isto, a najgore od svega što sam kupio zalihu istih kao za smak sveta.