Prijava

a, odlicna ekipa bila, i koliko vas jeeeee!
glavni, da ti ne bi Davida - nista brale... al svaka ti cast za cimanje, iz Broda eeej!

Vidi što je dobar grb na kapi

Mile, nije onaj tip kafane za nas...ipak, kad je dobro društvo ne može da omane...

која мангупарија, не верујем...

ja sam se probudio oko 4 u nekom kaficu malom novom, ne znam tacno gde je, a posle sam se probudio u nekom stanu kod nekih likova oko 8, a posle sam se probudio kod mene u stanu oko 10 uvece...

na okupljanju bilo fino, koliko se secam nismo se nesto slikali, jbg, al jebes poziranje, dragisic i glavni su ljudine, ostale znam od ranije manje ili vise

nekako smo se rano razisli

Ау што си се ти одузо, терао си нас да певамо погледај де мала моја.

Ne to sam bio ja :-)

Ма и Сос је певао, сећам се добро. :)

Сви су певали.... Тј. чуло се више људи....
А следећи пут кад буде било доћу пуно раније, а не као прекјуче.... Око десет и петнаест, пола једанаест.... Јавио се половини екипе, сео са њима да попијем пиво, два, па контао кад то попијем, да заседнем и са другом половином и са њима попијем пиво, два, кад оно друга половина већ отишла била....

Сетих се и на кога ме брат Давид подсећа мало....
http://goalkeepersaredifferent.com/images/seaman_great.jpg

Diperu, javi nekad da odemo na Vukajlija basket. :D

Жемо брате Дубе, има тема, ал' давно умрла.... :-)

druženje odlično bilo. nisam znao nikog al nea veze.

Aj' sad da se ja utrpam, pa da vas pozovem u petak na svirku što pravimo u NS-u. Ništa senzacionalno, akustična svirka, drugar i ja pikamo domaći i strani rok uglavnom, imamo spremljene i neke narodne za slučaj da se zatraži, jedno 4-5 sati muzike poštene imamo pokriveno. Ako se nekom dolazi, bilo bi lepo da se vidimo malo.

Enivej, da ne bih opet sve kucao i objašnjavao, ostaviću event sa svim podacima, pa nek' se javi onaj ko planira da se pojavi, makar na po' sata.

https://www.facebook.com/events/218892931568934/

a jel imate neke fotke sokupljanja vi uopšte?

Ne verujem, okačio bi neko da ima. Sećam se jedino da je Dragišić malo slikao sa telefonom.

tako itreba. nadao sam da ću videti neke cure nešto, jebiga

Bilo je možda 6 cura ukupno.

Ал добрих шес'!