Prijava

Zanimljiv sajt, nisi srbIN ako ne verujes u teorije zavere :D
http://teorijezavere.com

Завера није теорија, завера је пракса.

ko odavde veruje da se svetski planovi i ratovi i poredak planiraju u jednoj sobi, gde se pored generalnog plana smislja i kako uciniti da to ne izgleda kao neki generalni plan?

recimo sede rotsild, rokfeler, i jos neki naftasi kojima ne znamo ime, i raspravljaju kako je potrebno odrzavati isis zbog nafte, izbeglice, kako je potrebno smanjiti broj ljudi na zemlji vakcinama, zajebati srbe i tako to, a onda izdaju naredbe svojim sledbenicima koji onda daju naredbe svim naucnim institucijama da naprave to i sakriju od svih.

znaci, ko misli da postoji ceo sistem, sa puno ljudi, koji smislja kako da vlada svetom i kontrolise populaciju, koji to cuva u tajnosti?

Mislim da ne postoji sistem ali na vrhu svake države je ideja kako da postane najmoćnija i kako da potčini sve ispod sebe. Ne zbog neke ekonomske stvari jer oni imaju pare, već zbog same moći. Moć je droga jača od heroina i krokodila zajedno.

da, ali jel ta ideja nastaje sama od sebe ili se dogovara u sobi uz viski cigare i tako te kurce. i kako uspeva da se sakrije od obicnih ljudi ako je potrebno da puno ljudi ucestvuje u njenoj realizaciji

Ma jok, ne nastaje to na nekom svjetskom nivou, ali da Vučić organizuje sastanke u maloj sobi to je svakako.

Teorije zavere su plod mašte bolesnih umova.

Ne postoje mafije, omerta, zatvorene sednice vlade, NDA, nema tajnih klauzula u ugovorima, Rotari klub i Velika Loža su u stvari rialiti šoui, Zabranjeni grad je oduvek bio šoping mol.

Takođe, poznato je da nikad niko u istoriji nije pokušavao da osvoji ceo svet.

Pogotovo omerta, to je mit.

Vidi covjek kako je lijepo Afrika podjeljena pa se zamisli. Pokusa da razvije pricu ali za to nema ni cetvrtinu potrebnih informacija i izmislja, izmislja, izmislja, logican sled je da su nastale teorije sranje.

Ne znati vi ni pola toga..

U Maksiju u kraju na kasi pre neki dan, bio ja sam u redu i kaže mi kasirka: uzmite, komšija, ove BIC brijače 3-u-pakovanju, sad su 300 dinara, a sledeće sedmice će biti 400, jer zbog planiranih napada na konvoje sa naftom u sredu popodne, poskupljuje repromaterijal za drške brijača.
Reko "kako znate to sve?" a ona mi se primače u facu i kaže "IMA NAS SVUDA" i nastavi da kuca dalje neko maslinovo ulje što sam pazario.

LOL ima nas svuda

ČELT
kaunte pošto maslinovo ulje
LTEČ

Teebore, oko 660 dindži litar, ne bi verovao.
A ekstra-virdžina

nije mi jasno sto se masoni prikazuju uvek u negativnom svetlu kao tamo se nesto mnogo bitno odlucuje, menjaju svet poklanjaju se bogovima rituali i kurci... realnost je da je to skup bogatih ljudi gde piju drogiraju se i jebu kurave posle, i ponekad se dogovaraju kako da zajebu nekog i zarade pare, ili da se uvale kod nekog drugog masona negde, i to je to.