Prijava

a ovo za sletanje na mesec... jbt koliko ljudi ne mogu da ukapiraju da je nesto tako kompleksno sto ukljucuje toliko ljudi jednostavno nemoguce sakriti i da je lakse stvarno poslati coveka na mesec nego to pokusavati.

Kad zivis na pasteti moras da zamisljas sta sve radi bogatas na egzoticnoj destinaciji, tacnije moras nekoga da mrzis, nekad su to bili kraljevi sad vlasnici korporacija.

CELTE KOLKO TE PLAĆAJU DA ŠIRIŠ LAŽI OVDE

Ne mogu da tvrdim ništa 100% pouzdano, ali za sada ne verujte puno Ćeltu, ipak je on predugo napolju da bismo imali poverenja u njega.
Saslušajte ga i sve, ali uzimajte sa rezervom.

Laze da bi napredovao u hijerarhiji.

name:čelt
country:switzerland
mason rank:medium iluminati nob
weapons:no information
specials:known for good manipulative skills
working medium:vukajlija. com

e, a bilo bi kul biti deo tako nekog tajnog drustva gde smisljas zavere, kad bi postojalo.

Samo bi mason ubeđivao nas da nema zavere.

medium iluminati nob

hahahahah

A što kad bi postojalo?
Što ne bi postojalo?
Tajno društvo se zove tajno jer je njegovo postojanje tajna. I ne trebamo znati za njega ali nas ništa ne sprečava da ga zamišljamo.

ma postoje tajna drustva koliko hoces, ali imaju mnogo manje uticaja nego sto mi mislimo da imaju, generalno se svodje na opijanje, drogiranje, orgijanje i moljenje nekom bogu generalno na bezobrazne stvari.

Al misliš da nema neko tajno društvo nekih tamo šefova u određenoj oblasti i koji se toliko zgotive u tim opijanjima i onda nazovu jedan drugog EJ BRT AJ MI REŠI NEŠTO, ZAPELO MAJKU MU, MORA DA JE RĐAVO AHAHAH i ovaj mu riješi problem ili namjesti penal i tako?

na b 92 ide emisija o iliminatima trenutno

Celte, rekao si postoje tajna društva al' nemaju uticaj kao što mi mislimo. Dragan Bjelogrlić je u masonskoj loži i gle montevideo doživeo veliki uspeh, a vrlo moguće je da će biti ministar kulture.

ŠEŠELJ JE AMERIČKI AGENT

Do svadje izmedju njega i Vučića nikada nije ni došlo, već je to bio dugoročni plan da se unište srpske patriote. U Hagu je bio samo da bi prošao dodatnu obuku stranih službi i obmanuo narod da je zapad njegov neprijatelj. Posle izbora ulazi u koaliciju sa SNS, samo da bi izbili neredi. Zbog toga pljuje Dveri, DSS, Tadića, Čedu, Radulovića, BS...

Bs hahahahahaahha koga punoletnog za njih boli kurac?

Mene majmune hahahahahahaha

Ali ozbiljno, on sere o BSu, koji nije ni na jednoj listi, pljuje po Raduloviću, a glasači im se potpuno razlikuju, mislim njemu je samo cilj da popljuje opoziciju. Pljuje BS, a ne pljuje pičkoustog. Sasvim je moguće da je moja teorija tačna.