Prijava

Поставих на разноразно, али пошто не могу да испратим све тамо, морам отворит нову тему да питам.

Значи занима ме који је најбољи однос цијена - квалитет лопте која ће опстат' на бетон мало дуже.
Под мало дуже подразумијевам макар пола године нпр.
Лопта за фудбал, подразумијева се.

Да није прескупа по могућности јер не'амо пара за бачање, да није она гумена, да убијем некога или неко мене итд.

Јеби га, ако не'ш гумену, онда мораш додвојиш неку већу кинту, иначе ове јефтине се поцепају за месец дана и то ако имаш среће. Ал' нисам стручњак, чекај неког паметнијег да ти одговори. хехе

Смаре, какав си ти то мангуп кад нећеш да отимаш лопте клинцима? Сваке недеље нова лопта, нема грешке.

Izadji napolje pa obidji radnje, najbolje resenje. Gledaj gde se prodaju patike, tu obicno ima.

Јеби га, ако не'ш гумену, онда мораш додвојиш неку већу кинту, иначе ове јефтине се поцепају за месец дана и то ако имаш среће. Ал' нисам стручњак, чекај неког паметнијег да ти одговори. хехе

Па више нас је, зато сам и мислио да купимо мало скупљу од 5 еура јер су таквој попуцали конци након 20 минута игре.

Смаре, какав си ти то мангуп кад нећеш да отимаш лопте клинцима? Сваке недеље нова лопта, нема грешке.

Нисам ја магнуп, ја сам миран момак, фин, поштен. И тако то

Izadji napolje pa obidji radnje, najbolje resenje. Gledaj gde se prodaju patike, tu obicno ima.

Гледао сам, него ме занима из искуства можда неко зна.

Најбитније ми је да је јака, да не пуцају конци ако се јако шутира...

Kakvu preferiraš, četvorku ili peticu?

Ako pikaš na betonu, onda realno bolje petica iz prostog razloga što je četvorka namenjena isključivo za mali fudbal, i retko koja valja za beton, jer se mnogo brzo iskrza i pukne.

Ako već planiraš nešto lepo, možda da potražiš ili u radnjama okolo nešto ranga 2-3 hiljade, ili da se zaputiš na Limundo, pa pogledaš, tamo uvek ima loptastih dilera.

Смаре, ми смо имали овде у улици адидасову неку, четворка је са тегом унутра. Плаћена је неких 40 евра али је држала скоро годину дана без огреботине икакве, пукла је на стакло јебено али је лопта јебала.

Ja sam jednom na marakani(iako sam grobar) kupio odličnu loptu za nekih 1000kiniti, to je bilo pre jedno 4g. E sad lopta ja sam loptu više koristio za veštačku travu ali smo igrali i na betonu dobrih 3 meseca onda je jedan lidbo šutnuo loptu toliko jako da je otišla na ulicu... ostalo je istorija

Смаре, ми смо имали овде у улици адидасову неку, четворка је са тегом унутра. Плаћена је неких 40 евра али је држала скоро годину

Imam vrlo slicno iskustvo.

Za malo kvalitetniju loptu ovog tipa mislim da ne moze ispod 30 jevreja, u prodavnici.

Не'амо 40 еура, да га јебем :))
Дали бисмо 20 нпр... А једино што сам наша' је једна Адидас лопта, дјелује ми ок, конци, све, само нешто не знам, мислим да је лакша него што треба.... Јебем ли га.

Знам да цјепидлачим, али гледам све конце какви су јер ако су набачани један на други, то ће да пукне, виђех двије лопте јуче, једну узмем, гледам, сви конци ок, кад једна линија па било је 20 конаца, превише, све набијено, то ће да се расцијепи, одма' виђех... Узмем ја другу лопту, конци топ, одлична, савршена, не гледам сличице, боли ме курац, не сјећам се ни које је боје била и гледам ја, нема јој мане, бомба је, питам кол'ко... Одма' сам схватио зашто је савршена... 120 еура :)

Па јебига, једино ти преостаје да одеш на утакмицу локалног фк-а и кад неки рабаџија набије лопту ти је узмеш себи и боли те :)

Ih bre SMarko, pa kol'ko vas kupuje loptu kad ste uspeli da skupite 20 jevreja?

Koliko god da vas je, nadjite jos toliko i igrajte protiv njih u 20 evra. Ko pobedi - dobija loptu. Ako izgubite, ko vas jebe, ne treba da igrate ako ne znate.

Или нађеш дечка који игра за локални клуб млађе категорије. Даш му 10 евра да лапи једну лопту са тренинга и проблем ријешен :)

Не знам Смаре како да ти помогнемо, на ВОС-у је увек неко доносио лопту а наравно немам појма који су то модели. Добро су шљакале, ал јбг она мора да се гребе по бетону да га јебеш. х)
Мислим да је ова са Европског "Танго 12" ок, а није прескупа ал не верујем да је за бетон. Потражи неке варијације на ту тему, она је ваљда сад актуелна, сигурно су правили моделе и за бетон.

Ма нас 5-6 само... ИГрамо на мале, нема нас ту преко 8, али је фора што су два пута два брата :)

Даћу ти ја скајару бесплатно. Али је жешћи распад. Траје, ево већ неколико година, а квалитет жњ.

Смаре мој приједлог ти је најбољи :)
Дате 10 евра клинцу из млађих категорија неког ФК-а и он вам лапи лопту, сви срећни :)
Имам друга који је са сваког тренинга односио по једну лопту :) треба да се игра утакмица нема лопти:) то лудило :)

Hummel street za ulični fudbal, 25 jura plafon.