Prijava

Pa jebeš ga, dajte po 10 evra i kupite ekstra loptu. A to dva puta po dva brata, he he, oni treba da daju više para nego ostali, jer će oni više i da arče tu loptu. :D

А добро, сви се ту дружимо, капирам да немамо сви пара, јебига :)
Овај Цокулин предлог није лош :Д
И ово Скочково :)

Гледа' сам, али ниђе није било Хумел гомна

Ne znam sta da ti kazem, samo mogu da vas resim lopte kada je nabavite, ja sam onaj bolid koji ce da sutne loptu iza Sar-Planine zato i ne igram fudbal...

meni kad se nakon par meseci pokidala solidna lopta od skoro 2 soma na betonu (kupljena u sportskoj radnji) zakleo sam se da vise nikad necu baciti pare na loptu
mozda da skupite vas nekoliko dosta para i da kupite neku jebacku sto pusi i kotrlja u isto vreme i da je cuvate ko oci u glavi, ali nisam pametan stvarno

Ja sam u Trefu kupio pre dve godine adidas loptu za 2k. Trajala je do kraja proslog leta kada je ortak sutnuo u neko trnje. A samo smo je po betonu valjali. Tako, moj je savet ADIDAS. I ako vas je 8, svako po 5 evra i eto do jaja lopte. I naravno, igrate 4v4 ili 3v3 sa po izmenom.

Ne znam kako se kod tebe kreću cijene,ali ako možeš da nađeš Select za povoljne pare,kupi. Kod nas u Trebinju većina sa tim igra,a dobar se fudbal baca.
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRbQ9SeZkitPtd1FOGTeI2ZH_0YoG9kwIVT7k8Izvv0cAl07gxU
ovako nešto

Ona nike od 20 eura, u eurocom ili kako bjese u ulicu Slobode. Ja sam uzimao nekad, dobro se pokazala. Nesto sundjerasto stavljaju u nju, pa je meksa, i dovoljno je teska. Dobra je za te ulicne utakmice.
Inace, Roteiro sa evropskog u Portugalu je bas izdrzljiva, valjda jer nije sivena vec lijepljena, i neka je mjesavina gume i koze, ne znam bas. Ta mi je trajala jedno dvije godine, i onda su je sutnuli u Zetu, da vide oce li se vratit' sama.

Pre par godina bio ja na seoskom derbiju, i ovi iz daljeg sela doneli jebačke lopte da se kurče, imali 2-3 ovakve, i odleti negde u žbun, ja posle utakmice uzmem i kući. Jebačka je, nije me izdala do sad, ne znam koja je cena.
http://www.dw.de/image/0,,1918996_4,00.jpg

Lopte one "select" su do jaja, ne deru se. Na kraju smo je probili od armaturu iza gola. Jebije

Знам ја за Селект, али испод 40 еура је нема, а ако је испод онда је говно, гледао сам, баш сам тражио селектове :)

Гледам тако по граду, али једина та адидас ми се свиђела да ваља нечему, али што знам...

Inace, Roteiro sa evropskog u Portugalu je bas izdrzljiva, valjda jer nije sivena vec lijepljena, i neka je mjesavina gume i koze, ne znam bas. Ta mi je trajala jedno dvije godine, i onda su je sutnuli u Zetu, da vide oce li se vratit' sama.

Хаххахахахаха :Д

http://uncrate.com/p/nike-total-aerow.jpg
Ми смо например са овом играли добре две године и украду нам.
Платили око 2 иљаде, не преко.

Та је кул, ракуне само је нема више ја мислим.

А јесу ли боље што ове што су лијепљене лопте???
Јер мислим да нису, него да су срањо, гледа' сам пар прије неки дан и узмем је, стегнем је мало на онај шав, одма' се види да зине оно говно, разлијепила би се после 2 минута

Sivene su bolje, pogotovo za te pare. Takvu trazi. Na ovu rakunovu sam mislio prije, mora je imati negdje. Mozda u delti ima.

Мислим да нема, испреврта' сам читаву ону коцку у делту, мада сам видио једну, мислим да је Најк исто, црна, баш пише на њу стрит, одлична је, али мислим да је преко 3о еура, не сјећам се...
Погледаћу у Гинташ, тамо нисам гледа'