Prijava

A sto sami ne oznacimo noticom? Uštedelo bi poso moderatorima, a i ono što neko reče, možda ne provale da ima veze sa muzikom.

Može neko da otvori temu sa predlozima za sledeća nadmetanja.

Takmičenje za defke bi trebale da budu organizovane kao kup. To je najbolji način da neko osvoji nagradu.
Sumnjiva će mi bit ta tema za prijedlog dok je ti ne otvoriš, jer će postavit onu sliku KAIZENA BOLI KURAC

Odlično je ovo, jedva čekam da krenu definicije.
Taman sam hteo našvrljati jednu, ali kontam da je ne bi pročitalo ni 5 ljudi.

Idem tražiti neki gif pa da dignem tu nagradu :)

Nije predviđena nagrada za takve stvari.

врло великодушно и захвално :)

Ако ће аутори са више поена у старту имати предност, онда јеби га...

To je neizbežno... Nagrade će i otići autorima sa visokim rejtingom na ovom sajtu, što je (možda) i pošteno.

E na defkama ću već da učestvujem. Nekako sam šuntav za ove reakcije.

A temu za defke bi trebao da otvori neki mod. Tako imaju legitimitet i ozbiljnije će se shvatiti.

I sada će svi da forsiraju reakcije koje imaju nešto vezano za muziku u naslovu po svaku cenu i usraće se kvalitet reakcija. Trebalo je da ostavite više prostora što se tiče teama ili da je ne zadajete uopšte.

jeste stvarno, sad će svi da siluju to za reakcije...propašće, a pola neće biti viđeno..

И ја ћу да причекам дефиниције и постере, ал немо' да нас зајебеш па кренеш да делиш оловке и свеске са амблемом нашег омиљеног сајта. хД

Moj prijedlog je da se napravi poseban "sektor" sa nazivom "Nagradna igra"( ovo NASLOVNA DEFINICIJE POSTERI REAKCIJE pa onda nek' NAGRADNA IGRA REAKCIJE ili tako nešto) i tu će biti muzičke reakcije, mimo ovih običnih. Da se ne trpaju zajedno

Moj prijedlog je da se napravi poseban "sektor" sa nazivom "Nagradna igra" i tu će biti muzičke reakcije, mimo ovih običnih. da se ne trpaju zajedno

А колико имамо форе да пријавимо реакције?

Kaizene, imali para za AFK Vukajlija možda? Malo sponzor da budeš, ništa seks, samo priča.

MakaronMaster
Moj prijedlog je da se napravi poseban "sektor"

+1

imam pitanje, jel moguce nekako da se u ovu kategoriju muzickih ubaci i neka starija reakcija koja ima takvu tematiku?

Mada što se tiče defki tu bih uveo neki sistem kupa, ali tako da se npravi neki veći žiri, od jedno 10-15 autora koji ne učestvuju ali biraju ko ide dalje. Tako bi se eliminisala svaka nepravilnost.

I još nešto, koliko će biti objektivno glasanje kada se dobar deo autora gotivi i želeće da njihov prijatelj pobedi iako mu je objektivno reakcija lošija ili neko krene da smara druge autore da mu daju plus za reakciju koja se takmiči, a on njima zauzvrat da pluseve za recimo pedeset definicija. I naravno da će autori neki davati minuse za sve ostale reakcije koje su im konkurencija. Trebalo bi da uvedete da onaj čija reakcija uđe u takmičenje nema pristup nijednoj opciji dok traje takmičenje i nema nikakav uticaj na tok glasanja!

Jedino mi je glupo što je smanjena kvota. Ne moramo samo muzičke.

ivke, rekli su da ne moye.
Podržavam Makarona.