Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. ево, гласо сам за томића, али нема шансе да стигне бобија, јбг.

  2. хахаха волео бих да Звезда прође у финале 20 посто зато што сам лименка, а 80 посто због трпања Џерика

    Ista prica svake godine, malo se ponadate, pa onda malo vise, pa vas ponesu emocije, da bi se na kraju ugruvali i izginuli ko Mancester, pa vam djavo kriv sto ste pusili 'ladan kurac.

    Ali dobro, bice tu uvek rado docekivana SLEDECA SEZONA.

  3. jbt koliko ste plakali ove sezone samo,ne mogu da zamislim sta ce biti u narednoj kad budete na nivou Tamisa.

  4. Брате, мени није јасно како неко релативно нормалан може да буде толико нереално острашћен као Џерико. Јеботе, свака реченица ти је пуна мржње без поенте, целе сезоне. Који курац брате?

    Искулирај, попиј пиво, гледај баскет. Нема потребе да бијеш клинце јер навијају за други клуб...

  5. što više kačiš ovo
    meni cigani gedže sve simpatičniji

  6. цигани геџе избише очи једни другима са три прста, лол

  7. Ne mogu a da ne primetim seljacinu u ljubicastoj maji sa kajlom i cvidzama. INAF SED!

  8. Брате, мени није јасно како неко релативно нормалан може да буде толико нереално острашћен као Џерико. Јеботе, свака реченица ти је пуна мржње без поенте, целе сезоне. Који курац брате?

    Искулирај, попиј пиво, гледај баскет. Нема потребе да бијеш клинце јер навијају за други клуб...

    Dal si realan? Puna mrznje? Puna prezira prema FMP-u, i svega cega je taj "projekat" inkarnacija, da. Puna mrznje prema ljudima koji navijaju za FMP - dal si realan? Mislim, realno me nerviraju lobanje sa IQ 40 tipa nedostajuci hromozom i dionisije, ali ne mogu da mrzim hendikepirane ljude, to mi se kosi sa principima. Ostale uglavnom drkam sporta radi, i da se malo digne tenzija ako je nema, ne znam otkud ti taj utisak za mrznju?

  9. http://vukajlija.com/forum/teme/33814-kk-partizan?strana=1241#post_3169241

    Jericho
    Ne znam samo kako je ovo nevera, pa useru se svake godine u ovo vreme, ovo je njihovo standardno ponasanje.

    Gazimudo
    pa ovo je novi stadijum, dele karte da bi im neko navijao

    Jericho
    A Kasperi su kupovali karte? Sve si bre zaboravio, doduse ko ce pamtiti sta sve rade seljani iz predgradja.

    Gazimudo
    Ama covece jel ti kontas da se oni plase da nece uspeti da napune pionir pa dele karte dzabe ne bi li ljudi dosli..
    I to ne bilo kome karte, nego onima sa zastavama, transparentima .. if ju nou vat aj min

    http://www.mojacrvenazvezda.net/wp-content/uploads/2015/04/karte1.jpg

    едит за јанпија:

  10. zajebi te print skrinove kao onaj nikolasov sa bazenima. vidim popularni su zadnje vreme kod vas. jel ima link od vesti?

    mada u svakom slucaju ne pise da nema gostujucih vec da se favorizuju nasi ne vidim problem u tome

  11. Republikosrpskijanci imate prenos na RTRS svih utakmica, samo što je danas na kanalu RTRS plus zbog lige šampiona, da znaju oni što nemaju SK.

    NNČ

  12. jel ima link od vesti?

    Ено ти, убацио сам у претходни пост.

  13. Hahaha nisi trebao da kacis link dok nam ne objasni da je fotosop

  14. nemam sta da objasnjavam, kao sto rekoh bilo je navijaca zvezde na toj utakmici tako da ne vidim vezu izmedju ovoga sto je okacio i ovoga sad

  15. Dal si realan? Puna mrznje? Puna prezira prema FMP-u, i svega cega je taj "projekat" inkarnacija, da. Puna mrznje prema ljudima koji navijaju za FMP - dal si realan? Mislim, realno me nerviraju lobanje sa IQ 40 tipa nedostajuci hromozom i dionisije, ali ne mogu da mrzim hendikepirane ljude, to mi se kosi sa principima. Ostale uglavnom drkam sporta radi, i da se malo digne tenzija ako je nema, ne znam otkud ti taj utisak za mrznju?

    Brate, ko ti drma kavez. Nikoga ti ne drkaš sporta radi. Svaki komentar ti je isti. Mene generalno boli kurac apsolutno za celu spiku i vaša usrana prepucavanja, samo useravate forum i jedni i drugi. Ali vidiš li ti koji emotivni naboj i koji bes ti se provlači kroz svaki komentar?

    Brate, Gazimudo je vrlo verovatno najveći grobar ovde pa čovek ima prilično odmerene postove.

    Puna prezira prema FMP-u, i svega cega je taj "projekat" inkarnacija, da

    Vidiš, ovo je mržnja, to što ne možeš da napišeš jedan post bez navodnika, bez FMP, sa ovom količinom butthurt-a je brate nenormalno.

    Mislim, realno me nerviraju lobanje sa IQ 40 tipa nedostajuci hromozom i dionisije, ali ne mogu da mrzim hendikepirane ljude, to mi se kosi sa principima.

    Fora je što si jedina glava koja se ponaša kao da su svi navijači Zv... pardon FMP-a, nemoj da ti skoči pritisak, takvi. Samim tim što taj "drugi" tim ne smatraš timom, niti ga gledaš kao sportskog rivala, negiraš onaj drugi deo komentara. Dakle, nema sportskog podjebavanja i tovarenja. Sve što radiš je jedenje govana. Imaš 40 godina jebote, iskuliraj, nije zdravo za srce toliko nervoze. Svaki post na KK Partizan ti govori o FMP-u. Jebote, zajebi mali FMP, navijaj za veliki Partizan.

    ne znam otkud ti taj utisak za mrznju?

    Koga "sportski" prozivaš na temi svog kluba?
    http://vukajlija.com/forum/teme/33814-kk-partizan?strana=1243#post_3171873
    Ovo nije upućeno navijačima Zve, pardon, FMP-a.
    http://vukajlija.com/forum/teme/33814-kk-partizan?strana=1241#post_3169409

    Pazi, možda i grešim, ali jebeno deluješ kao da ti neko žestoko drma kavez. Čemu ta netrpeljivost?

    Najveća zla koja je svet ikada video:
    3. Staljin
    2. Hitler
    1. FMP

  16. nemam sta da objasnjavam, kao sto rekoh bilo je navijaca zvezde na toj utakmici tako da ne vidim vezu izmedju ovoga sto je okacio i ovoga sad

    Jebote janpi, zabrinjavaš me... Evo ti vest od dan ranije, nadam se da će ti pojasniti situaciju

    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2006&mm=06&dd=12&nav_id=200825

    edit: Evo ti i komentari na drugu vest istog dana

    http://i.imgur.com/TFfNY2l.png (mrzi me da kropujem, ne zamerite, po33)

    Koji deo vašeg licemerja i generalno dušmanstva ti nije jasan?

    Hahaha nisi trebao da kacis link dok nam ne objasni da je fotosop

    Sumnjam da on zna uopšte šta je FŠ lol

    Edit: E i da, veliki pozdraw Remeu.

  17. reme dzeriko je cesto imbecil kada se o zve-par radi ali dosao si na temu zaptepucavanja da popujes jesi dlu sta?

    Skloni se da se prozivamo finale je veceras sta ti nije jasno

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.