Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Ps, jesam rekao nešto Gaziju, Janpiju ili bilo kome? Nisam, likovima šišti jajo, navijaju za svoj klub i podjebavaju. Postovi koje sam linkovao su sa KK Partizan teme, jebem mu mater, već duže vreme mi nije jasan taj butthurt, moram da pitam, jednostavno, nije mi jasno.

  2. buraz sad sam kucao da vidim izvestaje od utakmice, bilo je navijaca zvezde nema potrebe da me ubedjujes da nije bilo...

    na sledecoj ste napravili ono sranje sa murijom i tad je bilo oko 1000 grobara.

    inace sam inzenjer informatike tako da se slabo razumem... sta je to foto sop, neki shop za fotografije?

    i nije finale pseto lololo

  3. -- --- -. --- -- .- -.

  4. buraz sad sam kucao da vidim izvestaje od utakmice, bilo je navijaca zvezde nema potrebe da me ubedjujes da nije bilo...

    Misliš da vaših večeras neće biti? Čisto sumnjam, znam jedno pešes groboša iz mog nekog šireg društva da idu na tekmu, a ko zna kolko ih još ima karte... Poenta je u tome da nema smisla da Gazimudo i kornfleksaš Džeriko onako kenjaju jer je njihov voljeni klub patentirao ovakve igranke, pa ono... Al dobro, šta očekivati od likova koji umiru na ''neroji'' i ''kasperi'' fore...

  5. Ps, jesam rekao nešto Gaziju, Janpiju ili bilo kome? Nisam, likovima šišti jajo, navijaju za svoj klub i podjebavaju. Postovi koje sam linkovao su sa KK Partizan teme, jebem mu mater, već duže vreme mi nije jasan taj butthurt, moram da pitam, jednostavno, nije mi jasno.

    burazengijo nisam ni citao samo ti kazem da ovo nije mesto za ozbiljne spike prebaci to na onu temu jer se ovde ozbiljan post smatra spemom lol

  6. GROBARIIII
    JEL NAS CUJETEEEEE

  7. за друге се навија, партизан се воли <3

  8. Pada kisa ja se klizam
    serem ti se na parzizan
    opaaaaaa suk suuuuk ide vlaaaaaaak

  9. odbanujete rasnog didemo po kokice

  10. Imam neku informaciju, ne znam koliko je proverena, da ce Cigani veceras da daju Grobarima 500 propusnica da udju na tekmu. Znaci ne klub, ne kupljene karte, nego da im navijaci daju za pare.

    Moz mi da se prepucavamo ovde koliko ocete, lepo oni saradjuju kad je kinta u pitanju, dal se radilo o kartama, gudri ili bilo cemu drugome.

    JEBI GROBLJE!

  11. A glupo da se ne prepucavamo ni malo
    ja sam potpuno opusten i smatram da ce biti ciscenje 3:0 al ono samo da ispostujem

    JEBACEMO GLODARA

  12. боље да не буде гостујућих мајмуна ни на једној од ових пет текми, чисто да се избегну неке новчане казне које су веће од прихода од карата јер ће неког срања сигурно бити

  13. ко што рече неко на фб пре неки дан-

    ,, ДУЛЕТОВ ОСМЕХ МОНА ЛИЗЕ"

  14. e kao prvo:
    Sta je bilo pre te utakmice kada je KKP odlucio da ne da karte gostujucim navijacima?
    To ne znate jel? logicno..
    kao drugo:
    Nemojte vi o doslednosti i laznom moralisanu, od parole "necemo kosarku na veliki cetvrtak" do "krcatog pionira u borbi za najnebitniju utakmicu sezone i pobeda protiv kraljevskog PAO-a"
    kao trece:

    Drug Raja _-_
    -- --- -. --- -- .- -.

    Rajo, sta znaci monoman?
    https://docs.google.com/file/d/0BzYmdimJpJjqY2ZYeUc3LWFYRlE/edit?usp=drivesdk
    KOME BRE TI DA JE MONO!? AKO PRICAS ZA LIMENKE ONDA OK, AL JA SAM VAZDA BIO STEREO PA NECEMO SAD DA SE VREDJAMO NISMO CIGANI
    kao cetvrto:
    JEBACEMO VAS , VRISTACETE

    veceras ide prvo saopstenje cokija zbog prisustva grobara u hali,a pritom su im karte prodali oni isit kojima ih je on poklonio

  15. http://i.imgur.com/1pWaXjw.jpg
    морају се некако платити улазнице за навијаче

  16. Bla bla truc grok hrk bla bla

    Kad kenjate ovako puca me fles kad izadjem sa nekom glupacom pa je ni ne slusam samo razmisljam kako ce biti karana kasnije te veceri

  17. KOME BRE TI DA JE MONO!? AKO PRICAS ZA LIMENKE ONDA OK, AL JA SAM VAZDA BIO STEREO PA NECEMO SAD DA SE VREDJAMO NISMO CIGANI

    nije upućeno tebi

  18. ma retard naucio novu rec pa serenda po forumu

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.