Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. http://www.nadlanu.com/upload/thumbs/images/articles/2013/10/15/SPORT/dusko-vujosevic_1381861060_670x0.jpg
    Zamolio bih Gazmuda da detaljno skenira fotografiju dotičnog mu Gurua, sa posebnim osvrtom na dlaku koja mu viri iz nosa.

  2. ja nisam znao za ovu bolest

  3. evo dyo ukratko

    na njoj vidim coveka veoma tamnog uma, nosi neki ogrtac, ima i kapuljacu.. Nosi neku kosu.. spusta je na zemlju i uzima cekic.... iz dzepa vadi eksere, velike ..
    Odaljava se malo.. sta ovo radi? Izgleda da zakucava nesto..
    A da, zakucava eksere u ciganski sanduk po drugi put

  4. УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

  5. Brate, ko ti drma kavez. Nikoga ti ne drkaš sporta radi. Svaki komentar ti je isti. Mene generalno boli kurac apsolutno za celu spiku i vaša usrana prepucavanja, samo useravate forum i jedni i drugi. Ali vidiš li ti koji emotivni naboj i koji bes ti se provlači kroz svaki komentar?

    Kad si vec toliko limitiran da ti je ocito blizak nacin "razmisljanja" hromozoma i dionisija, onda ti svakako necu objasnjavati sta je mrznja, a sta gadjenje i prezir.
    Nisi u stanju da skapiras, i to je u redu, sigurno si jos od skolskih dana navikao da ostajes posle skole sa uciteljicom da ti ona objasnjava zasto ne treba viljuskom da ceses oko koje te svrbi, dok ostala deca igraju fudbal na igralistu. To ujedno i objasnjava tvoju nezainteresovanost za sport.
    Napusio bih te za pilicarsku prozivku, ali si toliko neinspirativan i beskrajno dosadan da su mi tvoji postovi bukvalno nevidljivi, pa sam i ovaj primetio samo zato sto si pisao na aktuelnoj temi.

    Da uprostim, posto je vec ocigledno da tesko pratis tudji tok misli - govna jedi o svom trosku, ako ti nesto nije jasno, zovi uciteljicu da ti objasni.

  6. Džedrko, ja ne mrzim nikoga. Ti si taj koji bi dupe prodao da Zvezde nema, da se Tadić vrati na vlast jer je tad bilo mnogo bolje, etc.

    Al što bih pišljivom zatucanku išta objašnjavao, lepo je rečeno u jednoj rečenici...

    dzeriko je imbecil

  7. Da se Tadic vrati na vlast? Pa taj degenerik je doveo ovog psihopatu na vlast, jebali te obojica u suplju glavu. Cesto delujes po forumu kao da si vanbracno dete tadica i vucica - bezobrazan, glup, nafoorana mala, a stide ga se oba roditelja.

  8. Slušaj me matora seljačino, s obzirom da nemam potrebu da glumim kreativnije i zajebanije face od sebe, za razliku od tebe, koji to radiš, pritom loše, udostojiću te odgovora, ali na malo kulturniji način, na koji verovatno nisi navikao u vukojebini u kojoj živiš (hint: ovo vukojebina shvati figurativno, jer me apsolutno ne zanima da li si se za svojih bačenih 40 godina upoznao sa čarima asfalta ili i dalje neguješ tradiciju udaranja močugom o kamen). To što si nesposobni idiot koji za pola veka nije uspeo da se izbori za normalan život pa mu vrhunac zadovoljstva predstavlja pljuvanje svega i svačega po jebenoj vukajliji, nije moj problem, već tvoj. Jebiga, kada se baš potrudim, negde i mogu da te razumem. Naime, verujem da nije nimalo prijatno znati da si gažen ceo život i da ćeš vrlo verovatno i ostatak života biti isto tako gažen, pa mi je i jasno da moraš da imaš neki ventil. Jebiga, jebe te svaka vlast u poslednjih 30 godina (otprilike od kad si samosvestan), jebe te šef na poslu, a jebiga, imaš muda da sereš samo na internetu, sakriven iza određenog nadimka (nisi ti kriv, jbg, takav si), a onda pored svega toga, dođe i trenutak kada tvoj poslednji izvor makar malog zadovoljstva bude jeban, i to od strane nečega što percepciraš kao veštačku tvorevinu u vlasništvu jebenog Ćokija (čak je i on morao da šilji kitu na tebi jadnom), stvarno bih bio lud da ne razumem tu mržnju prema svemu. Ono što sam pokušao da ti kažem, prethodnim komentarom, je da iskuliraš, da se ne nerviraš bezveze zbog gluposti, ali takav kakav si, jadan i gažen, očigledno ne možeš da shvatiš.
    S obzirom na to da sam generalno dobronameran i miroljubiv čovek, pacifista, želim da ti se izvinim što sam tako bezobrazno pljunuo i na poslednju stvar koja ti znači. Izvini Jericho, neću i ja da te gazim.

    Pozdrav.

  9. tolike ste picke ciganske da posle 2 posta krenete sa licnim uvredama.
    o svemu mozemo da diskutujemo, da palamudimo 3 dana ako hocete ali cinjenica ostaje: jebeni ste kompleksasi koji prsnu posle 2 recenice. zasto onda ulazite u bilo kakvo "prepucavanje" (koje gotovo redovno prvi pocinjete) ako vam para iz usiju izlazi vec posle prvog pominjanja fmp-a? ja to sebi ne bih radio, bar bi kulirao dolazak na forum

  10. Slušaj me matora seljačino, s obzirom da nemam potrebu da glumim kreativnije i zajebanije face od sebe, za razliku od tebe, koji to radiš, pritom loše, udostojiću te odgovora, ali na malo kulturniji način, na koji verovatno nisi navikao u vukojebini u kojoj živiš (hint: ovo vukojebina shvati figurativno, jer me apsolutno ne zanima da li si se za svojih bačenih 40 godina upoznao sa čarima asfalta ili i dalje neguješ tradiciju udaranja močugom o kamen). To što si nesposobni idiot koji za pola veka nije uspeo da se izbori za normalan život pa mu vrhunac zadovoljstva predstavlja pljuvanje svega i svačega po jebenoj vukajliji, nije moj problem, već tvoj. Jebiga, kada se baš potrudim, negde i mogu da te razumem. Naime, verujem da nije nimalo prijatno znati da si gažen ceo život i da ćeš vrlo verovatno i ostatak života biti isto tako gažen, pa mi je i jasno da moraš da imaš neki ventil. Jebiga, jebe te svaka vlast u poslednjih 30 godina (otprilike od kad si samosvestan), jebe te šef na poslu, a jebiga, imaš muda da sereš samo na internetu, sakriven iza određenog nadimka (nisi ti kriv, jbg, takav si), a onda pored svega toga, dođe i trenutak kada tvoj poslednji izvor makar malog zadovoljstva bude jeban, i to od strane nečega što percepciraš kao veštačku tvorevinu u vlasništvu jebenog Ćokija (čak je i on morao da šilji kitu na tebi jadnom), stvarno bih bio lud da ne razumem tu mržnju prema svemu. Ono što sam pokušao da ti kažem, prethodnim komentarom, je da iskuliraš, da se ne nerviraš bezveze zbog gluposti, ali takav kakav si, jadan i gažen, očigledno ne možeš da shvatiš.
    S obzirom na to da sam generalno dobronameran i miroljubiv čovek, pacifista, želim da ti se izvinim što sam tako bezobrazno pljunuo i na poslednju stvar koja ti znači. Izvini Jericho, neću i ja da te gazim.

    Pozdrav.

    Hahhaha gluperdo, pa tacno sam znao da ces doci po jos kurca, volis da ga dojis, kao svaka druga ciganska kurva. Lajtmotiv tvoje percepcije mene jeste "imas 40 godina, a pun si gneva, ergo mora da si luzer". Ajde sto nemam 40 godina, a sve i da imam i 50, pa i 70, i u tim godinama cu imati vise mozga i duha nego ti, glupi intelektualno osujeceni invalidu.
    Drugo, u zivotu nisam imao sefa koji mi je srao, jer ne tolerisem sranja u zivotu, pa tako ni na internetu. To sto sam te stedeo napusavanja koje ti po prirodi stvari pripada, jer si obican crv nedostojan icije paznje, a kamoli mog komentara, ne znaci da cu to i ubuduce raditi. Time sto sam stedeo invalida, pokusavajuci da se nateram na neku toleranciju i ignorisanje glupih i plitkih ljudi (necu ih opet nabrajati, ali si se izlaktao u sam vrh), zapravo sam pogazio svoju staru maksimu da gluperde UVEK i REDOVNO moraju da se biju u glavu, da se kinje i maltretiraju, jer inace pomisle da su ravnopravni, pa ce cak u jednom trenutku da se postave iznad tebe - materijalni dokaz su tvoji debilni postovi. Dakle, ocekuj da cu te kinjiti i ugnjetavati, ne zato sto si ograniceno govno, nego zato sto si ograniceno govno koje je tu cinjenicu zaboravilo.

    Toliko od mene, ocekuj da cu te ubuduce redovnije gaziti, govno.

  11. Pa vi ste uspeli da ispemujete spem temu

  12. Evo zasto je umro sajt nabijem vas na kurac da vas nabijem

  13. Iako nisam bio tu nekad kad je sve bilo bolje nego sada kada nista ne valja

  14. Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.

  15. немојте се свађат, ево једна лепа нумера за смиривање живаца
    https://www.youtube.com/watch?v=-3n-qfeoD4E&feature=youtu.be

  16. Hahhaha gluperdo, pa tacno sam znao da ces doci po jos kurca, volis da ga dojis, kao svaka druga ciganska kurva. Lajtmotiv tvoje percepcije mene jeste "imas 40 godina, a pun si gneva, ergo mora da si luzer". Ajde sto nemam 40 godina, a sve i da imam i 50, pa i 70, i u tim godinama cu imati vise mozga i duha nego ti, glupi intelektualno osujeceni invalidu.
    Drugo, u zivotu nisam imao sefa koji mi je srao, jer ne tolerisem sranja u zivotu, pa tako ni na internetu. To sto sam te stedeo napusavanja koje ti po prirodi stvari pripada, jer si obican crv nedostojan icije paznje, a kamoli mog komentara, ne znaci da cu te ubuduce raditi. Time sto sam stedeo invalida, pokusavajuci da se nateram na neku toleranciju i ignorisanje glupih i plitkih ljudi (necu ih opet nabrajati, ali si se izlaktao u sam vrh), zapravo sam pogazio svoju staru maksimu da gluperde UVEK i REDOVNO moraju da se biju u glavu, da se kinje i maltretiraju, jer inace pomisle da su ravnopravni, pa ce cak u jednom trenutku da se postave iznad tebe - materijalni dokaz su tvoji debilni postovi. Dakle, ocekuj da cu te kinjiti i ugnjetavati, ne zato sto si ograniceno govno, nego zato sto si ograniceno govno koje je tu cinjenicu zaboravilo.

    Toliko od mene, ocekuj da cu te ubuduce redovnije gaziti, govno.

    Opšta mesta, opšta mesta. Komentarišeš moju percepciju tebe, a zaboravljaš da tvoju percepciju mene nisi potkrepio ničim sem sopstvenom mržnjom prema FMP-u.

    Ništa, moram da kažem LOL.

    Dugo se nisam ismejao na neki komentar koliko sam sada na ovaj.

    Drugo, u zivotu nisam imao sefa koji mi je srao, jer ne tolerisem sranja u zivotu, pa tako ni na internetu

    Zaista, ne moraš da mi se pravdaš, ipak je ovo samo sajt. LOL.

    Toliko od mene, ocekuj da cu te ubuduce redovnije gaziti, govno.

    Slobodno gazi, al' da te upozorim, kada ugaziš u govno smrad te prati. Nemoj posle da kukaš kada budeš posran. Mada nisam siguran ko je ovde govno.

  17. - Reci mi, ko je najveci sampion u Šutki ?
    - DA TI PRAVO KAŽEM, JA SAM!

    LOL

  18. DUHOVI ĆOKI FMP AMRZNUTA ZVEZDA JEBI KURVU ĆOKI CIGANI DUHOVI ĆOKI PRODO KOSOVO ŠTA SUDIJA SVIRA BLAŽIČ KURVA PROTEKCIJA VUČIĆ DRŽAVA DURADI NEŠTO AVAVAVAVAV PARTIZAN INSTITUCIJA VI LIMENKE SLEDEĆA SEZONA CIGANI DUHOVI ĆOKI DULE INTELEKTUALAC SAOPŠTENJE DULE CAR RADONJA SE USRAO ĆOKI DULE FMP KURVA UMRLA ĆOKIJEV PRIVATNI KLUB DUHOVI ĆOKI PRODO KOSOVO DRŽAVA PROTEKCIJA VUČIĆ AV AV

  19. DUHOVI ĆOKI FMP AMRZNUTA ZVEZDA JEBI KURVU ĆOKI CIGANI DUHOVI ĆOKI PRODO KOSOVO ŠTA SUDIJA SVIRA BLAŽIČ KURVA PROTEKCIJA VUČIĆ DRŽAVA DURADI NEŠTO AVAVAVAVAV PARTIZAN INSTITUCIJA VI LIMENKE SLEDEĆA SEZONA CIGANI DUHOVI ĆOKI DULE INTELEKTUALAC SAOPŠTENJE DULE CAR RADONJA SE USRAO ĆOKI DULE FMP KURVA UMRLA ĆOKIJEV PRIVATNI KLUB DUHOVI ĆOKI PRODO KOSOVO DRŽAVA PROTEKCIJA VUČIĆ AV AV

    ARAPI RUSI VUCIC GASPROM CASOVI LJUBAVI SNS DRZAVNI PROJEKAT PROTEKCIJA DRZAVNE PARE MUSAVCI FMP COKI LOPOV MAFIJASKA PUDLICA ODJEBAVANJE DIREKTIVE GROK GROK DULE MAG NAJBOLJI TRENER EVROPE NECE IGRACI IGRATI ZA REPKU INSTITUCIJA CASOVI LJUBAVI VASI NAMESTAJU MI POSTENI NEMA ZARADE OD EL AAAA GURA SE ZVEZDA TJ FMP OVAJ ZVEZDA JE POBEDILI SMO HAHA STA SE RADUJETE POBEDI KAD NAS POBEDIO FMP

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.