Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. https://www.youtube.com/watch?v=9SSjOgEJ4hw

    ВИ ХРВАТИ

    :клапклап клапклап клап:

  2. đetići preokreću
    osvetićemo paću u finalu
    #celanacijareprezentacija

  3. Pozz davide mozes li mi objasniti zasto vas intelektualac borislav cacka uvo mustiklom?

  4. Ilija delija prenosi budućnost iz čega dalje implicira da derbi prenosi ko?

  5. Dobra završnica milogorci-ustaše...
    Savović sa bacanja dve sekunde pre kraja pobedio cedevićane

  6. Onaj Kuk ni sam ne zna šta je ondje htjeo ni kako mu loptu doda.

  7. псето, показује како комуњарске кајле звјездажи удбаши тог времена шмекеришу чачући оохо и пусхтајући мали и палац нокат. :-))))))

  8. ROKO UKIC LENI NA USTA MU NESTO PJENI!!!

  9. od muke nekakva pena jer su izgubili utakmicu protiv buducnosti aba lige

  10. Ima prenos i na RTRS+ kanalu.

  11. Nemojte samo večeras da mi pobjegnete sa foruma pičkice groboške

  12. NISAM ZADOVOLJAN PREPUCAVANJEM NE TRUDITE SE DOVOLJNO

  13. Павловић 30 + поена, поз

  14. haha ovo stevino na prethodnoj strani je dobro bravo stevo

  15. još jednom dok nisam seo u fotelju jer sam huligan iz fotelje

    DUHOVI ĆOKI FMP AMRZNUTA ZVEZDA JEBI KURVU ĆOKI CIGANI DUHOVI ĆOKI PRODO KOSOVO ŠTA SUDIJA SVIRA BLAŽIČ KURVA PROTEKCIJA VUČIĆ DRŽAVA DURADI NEŠTO AVAVAVAVAV PARTIZAN INSTITUCIJA VI LIMENKE SLEDEĆA SEZONA CIGANI DUHOVI ĆOKI DULE INTELEKTUALAC SAOPŠTENJE DULE CAR RADONJA SE USRAO ĆOKI DULE FMP KURVA UMRLA ĆOKIJEV PRIVATNI KLUB DUHOVI ĆOKI PRODO KOSOVO DRŽAVA PROTEKCIJA VUČIĆ AV AV
    ARAPI RUSI VUCIC GASPROM CASOVI LJUBAVI SNS DRZAVNI PROJEKAT PROTEKCIJA DRZAVNE PARE MUSAVCI FMP COKI LOPOV MAFIJASKA PUDLICA ODJEBAVANJE DIREKTIVE GROK GROK DULE MAG NAJBOLJI TRENER EVROPE NECE IGRACI IGRATI ZA REPKU INSTITUCIJA CASOVI LJUBAVI VASI NAMESTAJU MI POSTENI NEMA ZARADE OD EL AAAA GURA SE ZVEZDA TJ FMP OVAJ ZVEZDA JE POBEDILI SMO HAHA STA SE RADUJETE POBEDI KAD NAS POBEDIO FMP

  16. какав кењац овај ваш капитен лоло

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.